Re: Představte se prosím

Zdravím, jmenuji se Kamil, 29let, ostravák :) ex člen 4bfor z.s. ( býv. raketová zakladna Leskovec u Opavy), soft hraji cca 5let s aeg, manuál, ale pro další sezónu bych rád plyn a prvně bych rád něco o tom přečetl než ji půjdu koupit. Diky za přijetí

Zdarec, AS hraju 3tím rokem, v našem týmu jsem sniper, proto jsem zvolil i když nevšední ale přeci jen odstřelovačku na HPA pohon M200 cheytac.Jako sekundární zbraň mám WE Glock 18C. dále mám doma jestě HK416 od značky WE a MK1 sniper od značky ASG.
Děkuji za přijetí do tohoto fóra

ahoj , Miloš Mlejnek jméno mé , je mi 30 let , přezdívají mě inox a mám tuze rád střílím lidičky kuličkama. Pracuju jako osvč a živím se servisem AS zbraní. mám plynovou kc02 od asg a několik TM glocků 17 v různých úpravách, mk23 socom od TM, airsoft hraju s přestávkama něakých 13 let. Bydlím v třebíči na vysočině. Rád poradím a načerpám z tohoto fora něaké know how. díky za přijetí.

Zdar.
Mé jméno je Jan Krejčí a přezdívají mě Honzys. Bydlím ve Zlínském kraji. Je mi 24 let a airsoftu se věnuji přes 10 let.
Má primární zbraň je M40A5 [VFC] a sekundární Glock 17 [WE]. Jsem členem teamu CAAS Snipers.

Zdarec pánové (a dámy),
přezdívám se Hawk, je mi 26 let, pocházím z Uherského Hradiště (Zlínský kraj), jsem programátor, elektrotechnik a všeuměl :D a AS hraji cca 12 let, avšak poslední 3 roky jsem byl takřka neaktivní - kvůli škole a práci. Začínal jsem jako AČR, po chvilce jsem migroval na kontraktora (BlackWater), poté pár let Ranger a pak zpět kontraktor (team BlackWater Morava). Začínal jsem s CA M15 A2 + M203, poté M4 CQB (P&J) + M203 a M92 KJW - k tomu později přibyl první "dlouhý" plynový kousek a to SCAR-L od WE (cca 7 let zpět). Poté Jsem SCAR prodal a později i M4, kterou jsem nahradil za MP5K (zpět jako kontraktor, do auta na Protektory se malá zbraň hodila). Aktuálně po cca tříleté pauze jsem dokoupil KAC PDW (WE) a hraju full-gas.

Ahoj, jmenuji se Honza. Airsoft jsem vlastně nikdy pořádně nehrál a jediná zbraň kterou jsem vlastnil byla omega z pouti. Teď bych si rád pořídil něco na "domácí" střílení proto, bych u Vás rád načerpal nějaké informace.