Re: Představte se prosím

#393
Ahoj, jmenuju se Ivan. Stal jsem se členem kvůli tomu že nemám absolutně know-how o GBB ani o žádných jiných kuličkovkách. Ale potřebuju trénovat nějakou tu střelbu, prostě mě to baví. A na střelnici mě nenechají si dělat dynamiku. Mám WE open-bolt MA a WE(snad) Glocka17. Primárně jsem se sem přihlásil abych se dozvěděl o tom jak nejlépe si zbraň vylepšit aby to alespoň trošku bylo podobné reálné (především mi jde o vnitřek, venek mám osazenej z ostré, takže to až tkaovej problém není). Jsem si jistý že tu něco zjistím. Zatím děkuju za přijetí ;)

Re:Zdar

#394
říkají mi Pitrs koupil jsem si GHK AUG hledám tady tipy triky akce pro plynare jinak soft hraju 10let a jsem z Moravy tak slivovici hold a zabitým AEG salute ""

Re: Představte se prosím

#395
Ahoj, jmenuji se Honza. Softim v podstatě od zakladky - kulickovky od vietnamců :-D, samozřejmě bez brýlí (dnes bych si nafackoval), v 18 sem poridil prvni aeg atd.. Poslednich 5 let se to snazim kombinovat s rodinou, praci a horolezectvim. Pred par lety jsem poridil we g17 a nedavno we m4 ris, takze jsem propad plynarine :-D. Softu zadar a nekdy na bojisti, mejte se.

Představte se prosím

#397
Ahoj jsem Viktor. Airsoft aktivně hraji zatím jeden rok, ale za tu krátkou dobu jsem si prošel kromě HPA šemi pohony AS ganů, až jsem u mě vznikla láska k plynovkám. A vše ostatní šlo stranou. Zakazané slovo mám jen na zimu ... abych své lasky netrápil.
Začal jsem na obyč WE Glocku 17 na které sem se naučil jak plynovka funguje... po určitém čase jsem se naučil rozborku a pomalu jsem začal upravovat a vylepšovat až jsem z něho vytáhl krásny výkon a hlavně přesnost a stabilutu. Dalším výtvorem byla moje Hi-Capa, která prošla kompletní přestavbou a teď je zní kráska :) a konečně jsem se dostal k dlouhé zbrani s názvem WE G39Ras a odehrál s ním první hru komplet jen s plynem. A už se těším na zimu a na lehké upravy co udělám aby byla top... a doufám že tu najdu dost nápadu a rad...

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů