Re: Představte se prosím

Ahoj, jmenuju se Ivan. Stal jsem se členem kvůli tomu že nemám absolutně know-how o GBB ani o žádných jiných kuličkovkách. Ale potřebuju trénovat nějakou tu střelbu, prostě mě to baví. A na střelnici mě nenechají si dělat dynamiku. Mám WE open-bolt MA a WE(snad) Glocka17. Primárně jsem se sem přihlásil abych se dozvěděl o tom jak nejlépe si zbraň vylepšit aby to alespoň trošku bylo podobné reálné (především mi jde o vnitřek, venek mám osazenej z ostré, takže to až tkaovej problém není). Jsem si jistý že tu něco zjistím. Zatím děkuju za přijetí ;)

Re:Zdar

říkají mi Pitrs koupil jsem si GHK AUG hledám tady tipy triky akce pro plynare jinak soft hraju 10let a jsem z Moravy tak slivovici hold a zabitým AEG salute ""

Ahoj, jmenuji se Honza. Softim v podstatě od zakladky - kulickovky od vietnamců :-D, samozřejmě bez brýlí (dnes bych si nafackoval), v 18 sem poridil prvni aeg atd.. Poslednich 5 let se to snazim kombinovat s rodinou, praci a horolezectvim. Pred par lety jsem poridil we g17 a nedavno we m4 ris, takze jsem propad plynarine :-D. Softu zadar a nekdy na bojisti, mejte se.

Představte se prosím

Ahoj jsem Viktor. Airsoft aktivně hraji zatím jeden rok, ale za tu krátkou dobu jsem si prošel kromě HPA šemi pohony AS ganů, až jsem u mě vznikla láska k plynovkám. A vše ostatní šlo stranou. Zakazané slovo mám jen na zimu ... abych své lasky netrápil.
Začal jsem na obyč WE Glocku 17 na které sem se naučil jak plynovka funguje... po určitém čase jsem se naučil rozborku a pomalu jsem začal upravovat a vylepšovat až jsem z něho vytáhl krásny výkon a hlavně přesnost a stabilutu. Dalším výtvorem byla moje Hi-Capa, která prošla kompletní přestavbou a teď je zní kráska :) a konečně jsem se dostal k dlouhé zbrani s názvem WE G39Ras a odehrál s ním první hru komplet jen s plynem. A už se těším na zimu a na lehké upravy co udělám aby byla top... a doufám že tu najdu dost nápadu a rad...

Čau, jsem dvaceti-jedna letý kluk z Prahy, s airsoftem jsem začal už v mládí, ale to jsem to nebral moc vážně, před měsícem jsem si koupil moji první sekudárku CZ-P09 plynovku a tento týden primárku WE WE416 také plynovku, mám rád přírodu a cestování. Moje práce je programátor, tak jsem rád, že se i občas zvednu od pc a odreaguju se.

Zdarec, jmenuji se Robin, jsem z Olomoucka a airsoftu se věnují již něco málo přes 10 let. Moje úplně první zbraň byl manuál M92F od TM a dále plno elektrik. Odjakživa jezdím US, nejdřív jsem jezdil pár let 101st ABN devadesátý roky, tzn WDL, PASGT a ALICE bordel s M16A2.. Postupem času to šlo do háje a s kolegou jsme rozjeli SEALs v Afghu kolem roku 2005. Ze snahy přiblížit se větší "realnosti'' jsem pořídil Sig Sauera P226 od WE a byl jsem nadšen. Teď jsem pořídil M4 CQB od GHK a moje nadšení trvá.
Děkuji za přijetí mezi Vás plynaře ☺