Re: Představte se prosím

#462
Koukám, že nových lidí tu moc nepřibývá.. Tak se tu pokusíme představit. :D kdo ví kdo si to bude číst, že.
Soft hraji už delší dobu.. před cca 8 roky jsem přešel na plyn. Jsem rád, že to tak bylo. Nemůžu si vynachválit údržbu zbraně oproti AEG (že by to tu nemělo být napsané :P ). Vlastním 2x KC-02, které delší dobu modifikuji na určité zbraně. Dřevěná pažba, Full Auto, 3D tisk.. vlastní součástky a tak dále. A samo sebou i jiné záložní zbraně plynové.. :) Nebojte to nejdůležitější napíšu až na konci.. a to možná bude teď..
Říkejte mi Hozzy a jsme z Prahy (to divný město někde ...)

Re: Představte se prosím

#464
Zdravím, venujem sa reenactingu, som fanúšikom platformy AR-15 a po dlhom uvažovaní som sa rozhodol prejsť na GBB z dôvodu vyššej realistickosti. Rád by som preto získal čo najviac užitočných informácií aby som nespravil chybu, čo bol hlavný dôvod mojej registrácie.

Re: Představte se prosím

#466
Ahoj
Airsoft hraji již od roku 2012, kdy jsme začínali s manuály, během času jsem se propracoval různými "zakázaný slovo" airsoft zbraněmi....
Kdy na toto fórum jsem zamířil s úmyslem načerpat informace ohledně GBB dlouhých zbraní a třeba si nějakou pořídit. Nikdy jsem předtím žádnou neměl.
Konkrétně mě zajímají WE M16/XM177. Jejich údržba, upgrade dílů a případná přestavba zásobníků na HPA s přípojkou od EPeS a následným připojením hadice, ventilu s bombou, z důvodu použitelnosti GBB zbraně v širším období, než jen při teplém počasí. Případně pokud tu nemá HPA téma co dělat. Napište mi a já bez odporu vypadnu.

CÍL: Postavit jednu z výše zmiňovaných zbraní spolehlivě na HPA s normálním výkonem.

Re: Představte se prosím

#467
Zdravím,

airsoftu se věnuji již 5 let a chtěl bych si pořídit WE M4 RIS, proto bych se rád dozvěděl více o plynových zbraních.

Především mi zajímá jaký plyn lze používat a za jakých podmínek, jaké jsou možnosti upgradu a co se vyplatí.

Díky

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů