Re: Představte se prosím

#382
HELLou...
zdá se že jsem byl neaktivní a tedy smazán! :D
Softu se věnuji od října 09.

Moji drazí jsou M40 TW, KJW M700P, WE M14, TM G17, ASG/KSC G19...
Dříve mi radost dělali i WE HK416, KJW USP tactical, KJW M92f

Tedy buďte dobří, raďte a přiznávejte ;-)

Re: Představte se prosím

#383
Ciao. Je to možné, že jsi byl smazán. Na každého beru stejný metr aby tu nebyli stovky neaktivních lidí kteří se jen jednorázově zaregistrují. Bohužel občas to schytá i někdo s více příspěvky nebo větším zájmem.
GHK AK74MN

Re: Představte se prosím

#384
Zdarec, já su Harry, su ze Štatlu (Brno) a dělám reenactig 45. Royal Marines Commando už nějakých 7 let. Po dlouhém sakrování s AEG L85 sem pořídil WE L85, vlastním též WE G17. Mimo týmové akce se s RMC občas objevíme na DPM Aliančních akcích a s klukama z QRS (WE SCAR, HK416) na akcích typu CQB od AS Wars nebo Kartelovky

Re: Představte se prosím

#386
Zdarec, jsem čerstvý majitel WE Glocka 17 gen4 GBB, tak jsem přišel sbírat rozumy, aby mi vydržel. Musím říct, že mě plyn zaujal a nemít doma 3 elektrické AK, tak bych vážně uvažoval i o dlouhém plynu. Ale co není, může být.

AS dělám od roku 2007 s ostravským týmem Diverzanti (ti původní, ne KVHS Diverzanti), i když AS zbraně byly většinou spíš takové bižu a víc jsme toho nachodili, než nastřileli. V poslední době se váhy nachylují k cvičení s ostrýma, nicméně softky jsme nezavrhli a sem tam se použijou taky.

Re: Představte se prosím

#387
Zdravím,

již jednou jsem zde byl, ale jelikož se softu věnuji jedno období v roce, musím si vytvářet nový profil.
Jmenuji se Jakub, bydlím v Praze, živím se jako vývojový konstruktér, aktuálně bastlíř a 3D printer a soft beru jako sezonní koníček. Především mám příznivý vztah k plynovým pistolím a to je hlavní záměr proč sem chodím, čerpat moudra, sdílet svá a třeba se i připojit k nějaké plánované činnosti.

Re: Představte se prosím

#388
Čau, ahoj jmenuji se David, jsem z ostravy as hraju 4 roky, zaregistroval jsem se tu z důvodu přechodu z toho slova co je tady zakázané:D na gbb tak tu chci sbírat informace a abych vybral snad dobrou zbraň a nekoupil zajíce v pytli:)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů