Re: Připomínky a návrhy

Tak jsou tu nové dva chlívky a to kategorie: Pistole, kam budeme dávat všechny pistole ať se nepletu mezi dlouhé. A pak Příslušenství, výstroj a doplňky. Na takové ty diskuze o kolimatorech, optikách, trenkách, kšandách atd. :-D

A ještě. Půjdu po lidech co se zatím nepředstavili. Spousta lidí prostě nereaguje na výzvy. Někteří se jen zaregistrovali. A víckrát tu nebyli. Takže pokud znáte někoho kdo tu není představen tak ho prosím k tomu dokopejte. Seznam tu co nevidět vystavím.

Teď mě tak napadlo... a možná je to zbytečné, ale uvidíme :) co udělat celou sekci "tréninky". Vlákno co je teď je už docela přehlcené a přehledně se tam dá domlouvat jenom jedna akce... na každé datum by se založilo zvláštní vlákno bylo by to viděl přehledně a dopředu... :) co si o tom myslíte? :)
WE HK416 powered by RA-tech / WE MP5A2 / WE Glock 19

RIP 38th RQS

jo stejne tak velikost priloh, snzil jsem se nahrat 1MB fotku a je to prej moc velky ... jasn emuzu upravit, ale nepride mi 1MB jako velka fotka ... Slo by s tim neco udelat?
No stress, be EPeS

2RIFLES, Gcoy / 1RGJ, Bcoy

L-85 A2 WE (4J), L119 A1 WE (1,9J), G17 WE (1,1J), G18c WE (1,1J), m1911 A1 bell

Takhle. Přílohy nejspíš zakážu, protože má webhostingu mám asi zadarmo jen 30 MB což je bych chtěl využít pro fórum jako takové. Proto je lepší použít nějaký externí web úložiště typu rajče, imageshack atd. Dobrý tip je třeba vkládat fotky třeba z telefonu přes tapatalk. Ten to nahraje myslím přímo na imageshack.

Ale tapatalk momentálně nejede. Chystám nějaké úpravy tak pak to zase pojede.