Montážne krúžky, montáže pre puškohľady

#1
Čaute, skúsim sa spýtať aj tu keďže pátram pátram a stále sa mi nedarí, možno si tu dakto potrpí na montáže optík viac a pozná dáke stránky s dobrým výberom prípadne by vedel poradiť.
Potreboval by som montážne krúžky pre americkú optiku weaver čo pasujú na klasickú RIS lištu. Priemer optiky je 22mm .
Zatial mám klasické "sofťácke" čínske krúžky a čo si budeme hovoriť..je to nanič. Tie sú určené pre optiky s priemerom +/- 25mm takže v nich mám gumenné vložky na vymedzenie vôle. Montážne krúžky čo zháňam by nemuseli byť na 22mm optiku ale kludne tiež na 25. Vymedzím to rovnako.
Čo je pre mňa ale podstatné je aby boli takej konštrukcie kde je spoj krúžku na vrchnej strane a nie po bokoch. Viď. obrázok
http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/ ... 82a3c0.jpg
Dôvody sú hneď 2.
1. Estetický : Kedže sa jedná o pokus o plynovú m1903A4. určite by to vyzeralo lepšie ako čínske krúžky
2. ak by boli tieto krúžky pre 25mm priemer optiky tak by sa dalo zo strán krúžkov navŕtať diery a narezať donich závity. Takže ak by predný krúžok držal optiku ktorá by v ňom bola vymedzená pomocou gumovej vložky, tak na zadnom montážnom krúžku by sa dala pomocou červíkou optika čiastočne stranovo nastavovať čo by mi tiež pomohlo, pretože s touto starou optikou to nieje žiadna sranda..dá sa to..ale je to na zdĺhavé nastrelovanie a štelovanie a táto možnosť by mi to mohla ulahčiť. U klasických krúžkov toto nie je možné pretože majú spoje zo strán a nie na vrchu. Snáď som to neopísal moc nezrozumitelne, prípadne by som to skúsil dajak načrtnúť aby sme sa chápali o čo mi ide. Ďakujem

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

cron