Re: Umarex/VFC G3A3

#15
Jedinej neduh na kterej jsem zatim prisel je otevrenost systemu, za coz ovsem vyrobce softovy nemuze.

V sobotu jsem ji mel na akci, dokud bylo mezi nulou (brzo rano) a trema stupnema a jen mrholilo, tak slapala v pohode a nepratele padali. Bohuzel odpoledne zacal vetsi chcanec a i kdyz jsem se snazil zabranit tomu, aby se voda dostala dovnitr, tak jsem ve finale stejne musel kapitulovat. V tom desti a zime prestala fungovat gumicka, .40 byly najednou moc tezky, takze dostrel zadnej...tak jsem se na to vyprdnul, dal na mrtvolisti cigo a za chvili to stejne org ukoncil.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: Umarex/VFC G3A3

#16
Včera jsem měl chvilku volno, tak jsem se konečně dostal k hraní se součástkama z ostrý G3 - namontoval jsem prozatím čepy (seděj a držej líp než VFC), selektor (v porovnání s VFC nádherně cvaká), hledí a nabíjecí páku. Všechno si sedlo jak prdel na hrnec, klobouk dolu s držením reálných rozměrů.

Ještě na obě pušky přijde kompenzátor (ten budu muset přezávitovat), časem zkusim montáž s muškou, krytku proti prachu, pár dalších drobností a možná pořídim pro "dřevěnou" i "lower".
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: Umarex/VFC G3A3

#20
veteran píše:Nádhera,držim palce,ať se zadaří. Ta bez kamufláže se mi líbí víc.Ale to je detail.


Jo, to me se ta drevena taky libi vic, ale k Rhodesii to maskovani tak nejak patri.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 1 host

cron