Budoucnost?

#1
Zdravím dámy a pánové. Už delší dobu přemýšlím, že pustím fórum gasas.cz. Nějak nemám poslední dobou na provoz chuť ani čas. Dost tomu teď nahrává, že jsem se začal věnovat něčemu jinému jak airsoftu. Ročně to vyjde doména + webhosting cca asi na 600Kč, ale zaplatí to meetingy. Popravdě sám tomu pořádně nerozumím, udělal jsem to tak nějak když padlo poslední fórum s plynařským vláknem. Nějaké phpbb bylo tehdy pro mě Španělska vesnice, ale kupodivu to funguje. Chce to ale aktualizaci na vyšší verzi, ale do toho se mě po jednom incidentu kdy se mi jedna extra nepovedla a málem bylo celé fórum v prdeli, nechce. Není to nic těžkého pro toho kdo má nějaký větší skill na pc. Ročně to je teda zaplatit dvě faktury a občas vám dojde nějaký email z wedosu nebo z cz.nic pro kontrolu údajů. Říkal jsem si, že to dám za nějakou symbolickou částku, ale seru na to, budu rád když to bude ještě nějakou chvilku fungovat.
GHK AK74MN

Re: Budoucnost?

#2
Byla by skoda, kdyby to tu skoncilo, ale chapu te.

Sam bohuzel se spravou nepomuzu, moje vedomosti pocitacovyho sveta jsou na urovni Vevercaka s Kopcemem. Ale pokud by bylo mozny to tu aspon zakonzervovat v soucasnym stavu, kvuli dostupnosti informaci, tak mi dej vedet, tech 600kc rocne me nezabije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: Budoucnost?

#3
Ty penize na chod jsou z meetingu, takze tam neni problem. Spis aby se o to tu nekdo dokazal postarat.
Bear Paw Production OTs-03 SVU (GAS)
GHK AKMN (GAS/CO2)
GHK M4 V2 (GAS)
GHK Sig 553 (GAS)
VFC M4 (GAS)
Daytona G&P WOC M4 Magpul (HPA)
Escort MP5A5 (HPA)
WE Makarov PMM (GAS)
VFC Glock 42 (GAS)

Re: Budoucnost?

#4
Tady je vidět jak celé skupině na gas meeting guys je fórum u prdele. Věřím že by se tam někdo našel kdo tomu rozumí. Ale proč, fóra jsou mrtvé ať žije FB. Počítám že tak 70% tu bylo jednou možná ani to ne... Co si budeme nalhávat tady je konec. Ani mazání skupin na FB nijak lidi sem nepřitáhlo. Dneska se každý zná s každým díky sociálním médiím. Fóru odzvonilo...
GHK AK74MN

Re: Budoucnost?

#5
FB jde tvrdě po zbraňových skupinách tam bych útočiště nehledal, ps: pro mě je tahle správa php taky španělská vesnice
soudruzi: AK105(ghk), Makarov(KSC), TT33(WE), Mosin Nagant(PPS)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host