Re: Představte se prosím

Koukám, že nových lidí tu moc nepřibývá.. Tak se tu pokusíme představit. :D kdo ví kdo si to bude číst, že.
Soft hraji už delší dobu.. před cca 8 roky jsem přešel na plyn. Jsem rád, že to tak bylo. Nemůžu si vynachválit údržbu zbraně oproti AEG (že by to tu nemělo být napsané :P ). Vlastním 2x KC-02, které delší dobu modifikuji na určité zbraně. Dřevěná pažba, Full Auto, 3D tisk.. vlastní součástky a tak dále. A samo sebou i jiné záložní zbraně plynové.. :) Nebojte to nejdůležitější napíšu až na konci.. a to možná bude teď..
Říkejte mi Hozzy a jsme z Prahy (to divný město někde ...)

Zdravím, venujem sa reenactingu, som fanúšikom platformy AR-15 a po dlhom uvažovaní som sa rozhodol prejsť na GBB z dôvodu vyššej realistickosti. Rád by som preto získal čo najviac užitočných informácií aby som nespravil chybu, čo bol hlavný dôvod mojej registrácie.

Ahoj
Airsoft hraji již od roku 2012, kdy jsme začínali s manuály, během času jsem se propracoval různými "zakázaný slovo" airsoft zbraněmi....
Kdy na toto fórum jsem zamířil s úmyslem načerpat informace ohledně GBB dlouhých zbraní a třeba si nějakou pořídit. Nikdy jsem předtím žádnou neměl.
Konkrétně mě zajímají WE M16/XM177. Jejich údržba, upgrade dílů a případná přestavba zásobníků na HPA s přípojkou od EPeS a následným připojením hadice, ventilu s bombou, z důvodu použitelnosti GBB zbraně v širším období, než jen při teplém počasí. Případně pokud tu nemá HPA téma co dělat. Napište mi a já bez odporu vypadnu.

CÍL: Postavit jednu z výše zmiňovaných zbraní spolehlivě na HPA s normálním výkonem.

Zdravím,

airsoftu se věnuji již 5 let a chtěl bych si pořídit WE M4 RIS, proto bych se rád dozvěděl více o plynových zbraních.

Především mi zajímá jaký plyn lze používat a za jakých podmínek, jaké jsou možnosti upgradu a co se vyplatí.

Díky