Re: Představte se prosím

Zdravím.
Jmenuji se Standa a jsem z Plzeňského kraje. Pracuji jako obsluha CNC. S Airsoftem jsem začal ani nevím kdy přesně, ale bude to víc jak 5 let. Ke zbraním všeho druhu mám dobrý vztah už od mala a je to něco co mě baví. Od starých zbraní, až po ty nejnovější. Krom As zbraní se věnuji i ostrým zbraním a taky lukostřelbě. Moje první 2 as zbraně byly manuální odstřelovačky z toho ta druhá je Well MB08 a mám jí dodnes. I když jsem po plynovkach pokukoval od začátku, tak přišly 3 elektriky a to jen proto, že byly za slušné peníze od kamarádů, nebo známých. Bohužel, finance pro mě byly rozhodující, takže nebylo moc na výběr. Nepočítám záložní zbraň kterou mám asi 4 roky (1911 MEU Od WE) No a teď konečně nastal ten čas a před pár dny jsem si pořídil ACR Masadu od WE, po které jsem už roky šilhal. Plynovky mě táhnou už od začátku, hlavně kvůli realističnosti a čistě mechanické konstrukci, jelikož s kablíky nejsem velký kamarád ;) Takže teď mám jasné plány co s tímhle novým mazlíkem v budoucnu udělám, ale momentálně jsem dost limitován dostupností dílů na ACR tady v ČR.
Takže doufám, že se pro mě toto fórum stane cenným zdrojem informací, a že i já časem budu někomu užitečný, až budu mít nějaké ty praktické zkušenosti s dlouhou plynovkou.

ČuS
Jmenuji se Dan je mi 28 a jsem z Plzeňského kraje presnějí z Rokycany.Airsoft hraji už od mých 10let i když v té době jsme tomu říkali kuličková válka :-D Tady na to forum jsem se přihlasil kvůli informacím a pomoci s plynovkami. Momentalně jsem majtelem G17 od WE ale cca před 7 lety jsem vlastnil WE HK416 CB ale bohužel kvůli neustálým problémům po opakovaných reklamacích,jsem zbraň poslal do světa. Teď po několika letech mám zase nutkaní dat Hk416 OP druhou šanci a zpříjemnit si tak hru.

čoló,

už se chvíli v AS pohybuju, zhruba od dob prvních marui AK za 2 měsíční výplaty obou rodičů :)
krom ele jsem měl 5 různejch pistolek, vše 1911, v plynu ale teprv až teď jsem pořídil dlouhou,
jestli se well aksu dá říkat dlouhá...
Projel jsem už i většinu fora, abych nabral něco vědomostí, ale každá rada přijde vhod,
hodlám to krmit CO2 kvůli teplotám, takže jsem zvědav, jak to dopadne a jaký laborace s tim vyvedu :)