VFC/UMAREX HK416A5 GBB

#1
Zdravím, k této zbrani jsem tu nic nenašel.
Dost dlouho po ní pokukuju, ale nejsem si jistý, zda je to nejlepší volba za 14 tyček... Reference jsou v zahraničí celkem dost dobré, regulace hop up na gas blocku vypadá jako super nápad. Jediné špatné reference jsou na zachytávání závěru při poslední ráně, ale někteří o tom zase mlčí.
Zajímaly by mě vaše zkušenosti.
Další kandidát je pak už jen WE MP5SD...

Re: VFC/UMAREX HK416A5 GBB

#3
Malý shrnutí a postřehy před upgrade. Takže kvér je to fakt neskutečný vrch/spodek absolutně dokonalé zalícovaný ani se nehne, to jsem ještě u softky neviděl nicméně, obrovská šílenost a podle mne moc špatný asi vtip VFC je že, vnější hlaveň je nasunutá a sešroubovaná zboku z hopkomorou a viklá se, on to není nijak velký problém když jezdíš teplákovký nebo ten paintball v těch skladištích to rádoby CQB nebo jak se tomu říká, no střílet na 100m přesně z toho asi nepůjde. Jo chápu že je to 275 hlaveň a sypaní plastu někde ve skladišti byl asi záměr VFC,(to je tak jediná chyba za mne co to má) no ale co z toho udělat pořádný kvér co kluci? Suprová věc je hopení, to ještě nikdo nezvládnul líp a díky tomu si konečně můžu pořídit 416 jak jsem dlouho chtěl a sbohem SCARe. Žádná rozborka, žádné natahováni závěru, žádné nářadí, proste úžasný na 1 VFC. Další, ale to není problém nýbrž proste ASIE je šílené malý zpětný ráz a výkon, tohle je rytíř skladiště v zářný zbroji z krabice rovno mezi teplákovce. Jsem hrozně nasraný, když vidím tak absolutně skvostně vymyšlený a precizně zpracovaný kvér jak na něm udělají takové boty. Nicméně vše je řešitelný, bohužel pořádný upgrade bude vyžadovat i pořádné vybaveni a ten kdo nadával na WE že se to tam musí opilovat, nebo uříznout, tak to je růžový sen v porovnaní z tady tím. Čište teoreticky a z předešlých zkušenosti usuzuji, že reálné hodnoty dosažené po dolazení, se budou pohybovat kolem 150/135 m/s léto/zima (0,43g)
Efektivní dostřel 90m postava 70 hlava. A to jak v režimu semi, tak i full auto. Nechal jsem se unést a po létech jsem koupil zase Poseidon hlaveň a tet už i gumku co před léty nebylo. Záleží to ale na tom jak se mi povede stabilizovat hlaveň, už jsem to dělal na 417 tak snad mi klapnou rozměrově i díly pro 416ku, až to dodělám tak to tady pak rozepíšu a zkusím udělat i fotky a videa tak držte palce a začiníte vyřizovat hypotéku :-D (zlaty WE vše levný a bez úprav)

Re: VFC/UMAREX HK416A5 GBB

#7
To ano, někdy v zemi EU - už mám zkušenost s objednáváním AEG z Maďarska. Ale vypadá to, že VFC nestíhá vyrábět - nikde nejsou skladem. Našel jsem tohle, ale nevím, zda je to legit obchod: https://www.replicantairsoft.com/websho ... 28992.html . Pro jistotu bych to chtěl ale stejně z anače kvůli reklamaci - ne, že bych se v tom nechtěl hrabat, ale bude problem sehat náhradní díly, když by něco odešlo.

Re: VFC/UMAREX HK416A5 GBB

#8
Tak to se pleteš kamaráde. Náhradní díly seženeš naprosto v pohodě tím že napíšeš přímo VFC. Pošleš seznam, čísla dílu dle výkresové dokumentace ( ak nemáš, je ke staženi na stránkách VFC ) a oni ti pošlou hotový košík a platební údaje pro paypall. trvá to pár týdnu kuli covidáku, a máš to doma. Bez problému expeduji do 3 dnu.
A jo počkat si musíš pač i na tayvanu jsou v přeobjednání. Tady ji máš na Slovensku v tanu skladem: https://warstore.sk/tovar/zj0flm-h-k-hk416-a5-gbr/
Výkonem se netrap ten vyřešíš novou tryskou.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron