Re: Představte se prosím

#331
smithcz píše:Zdravím ve spolek pánové,
jmenuji se Pavel. Z plynových mazlíčků mám SCAR H (WE) a glock 19 (WE). Spíše než airsoftu se věnuji reenactingu, ale občas mazlíky provětrám :)

Ahoj. Jakou jednotku reenactujes ze tahas scar H a k tomu G19?

Jinak vsechny vitame. Dorazte na dalsi GAS akce ;)
No stress, be EPeS

2RIFLES, Gcoy / 1RGJ, Bcoy

L-85 A2 WE (4J), L119 A1 WE (1,9J), G17 WE (1,1J), G18c WE (1,1J), m1911 A1 bell

Re: Představte se prosím

#332
T-dog píše:
smithcz píše:Zdravím ve spolek pánové,
jmenuji se Pavel. Z plynových mazlíčků mám SCAR H (WE) a glock 19 (WE). Spíše než airsoftu se věnuji reenactingu, ale občas mazlíky provětrám :)

Ahoj. Jakou jednotku reenactujes ze tahas scar H a k tomu G19?

Jinak vsechny vitame. Dorazte na dalsi GAS akce ;)


Treba MARSOC by mohl delat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: Představte se prosím

#334
Vim, ze u MARSOCu se driv fasovaly dve pistole: MEUSOC jako "utocna" a G19 jako "obranna", ale dneska uz fasujou jen G19.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: Představte se prosím

#335
Zdravím, jsem z okolí Olomouce a s ééérsportem už se nějakej ten pátek známe. První moje plynová zkušenost sice tenkrát padla na karabinu MK1, ale vždy mě to táhlo k maruikám (to je prostě srdcovka).. proto jsem si jednoho dne udělal radost koupí TM glocka 17 a dodnes je nejvěrnějším přítelem.. Před nedávnem jsem byl ovlivněn "plynovou scénou"natolik, že jsem si musel i já pořídit něco většího, ikdyž néé zas o tolik - jedná se o prcka GHK G5. Je celkem čerstvá, takže máme ještě hodně srandy před sebou..

Re: Představte se prosím

#336
flegmatick píše:Zdravím, jsem z okolí Olomouce a s ééérsportem už se nějakej ten pátek známe. První moje plynová zkušenost sice tenkrát padla na karabinu MK1, ale vždy mě to táhlo k maruikám (to je prostě srdcovka).. proto jsem si jednoho dne udělal radost koupí TM glocka 17 a dodnes je nejvěrnějším přítelem.. Před nedávnem jsem byl ovlivněn "plynovou scénou"natolik, že jsem si musel i já pořídit něco většího, ikdyž néé zas o tolik - jedná se o prcka GHK G5. Je celkem čerstvá, takže máme ještě hodně srandy před sebou..

Vítám tě tu :D
WE L85A2 GBB , TM SIG P226
KVH 3 PARA Olomouc member
http://www.3para.cz/

Re: Představte se prosím

#340
Zdravím všechny,jmenuji se Kamil a pocházím z města Doksy.
Diky kontaktu jsem se dostal až jsem.
Airsoft sem kdysi okrajově hraval ale nebyl čas. Chytlo mě to a jsem zpět. Jsem zastánce dlouhých odstřelovacích zbraní. Vlastním doma manuál L96 a srdcovku SR 25 v AEG.
Samozřejmě mám také kradkou kde padla jasná volba na Glock 17.
Do své sbírky chci ještě jednu zbraň a tou je SVD od firmy WE gbb s blowbeckem!!!

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron