Re: KWA Kriss Vector

#11
úplně přesně nevim jak to tam je ale nemůže to být možný jen z jedný strany? Ž eje pin konický a nebo je na jedný straně tisícihran.Směr vyrážení je pak těžký určit.Pod místo vyrážení nasadit trubičku do který by pin jako zalejzal a při tom má člověk možnost dát úder.Trubičku z kovu-měkčí než píst aby se kurvila spíš trubička a ne píst.Může to tam být taky ne lepení.Dá se hřát v horký vodě. Jestli jsou kombinace kovů,šlo by to dát do mrazáku a pak do vařící vody hned vytáhnout a bušit. Stahovák by vyrobit nešel?-Něco jako stahovák na pastorky na motorech,

Ale furt mi ten píst připomíná spíš expanzní ventil.

Re: KWA Kriss Vector

#12
Po dlhých troch týždňoch sa mi podarilo dať dokopy všetky potrebné súčiastky a čas. Pustil som sa do opravy toho môjho mazlíka. Poviem Vám, že ak by sa chcel ešte niekto dať na takéto dobrodružstvo a kupoval použitý Vector. Tak ho čaká veľa "prekvapení". Ale k veci už som to celkom dostal do ruky, takže rozložené a poskladané som to mal do 30 minut.
Nedokážem slovami popísať ten úžasný pocit, keď som stlačil prvý krát spúšť a ono to vystrelilo. :) Po pár skúšobných ranách som vysúšal fullauto a šlapalo to ako hodinky. Ešte pár skúšobných rán a všetko funguje bez problémov. Normálne mám Vianoce v lete. :-D
Posledná chybička krásy, s ktorou sa musím popasovať je nefungujúca streľba dávkou. Súčiastky na to mám, ale nedarí sa mi nikde nájsť video návod. Nie som veľmi technicky zdatný, ale ak to inak nepôjde, tak to asi budem musieť skúsiť rozobrať a zložiť podľa rozborky, ktorá je v manuály.
Každopádne, na teraz plná spokojnosť. Pri každom výstrele Vector reve ako zúrivý býk, by som neveril, že výmena jedného ventilu dokáže toľko spraviť. :-D Až sa mi dostane do rúk merák takto zmerám, ale pocitovo sa mi zdá, že to teraz páli razantnejšie ako s tým CQB ventilom. 8-)

EDIT:: s UAC Rocket ventilom to lieta 360fps čo je o 60fps viac, ako s tým CQB ventilom. S powerup tlmičom je to o rovných 100fps viac tj. 460fps. Takže plná spokojnosť. :)
Naposledy upravil(a) Smrtak dne 03 črc 2017 07:25, celkem upraveno 1 x.

Re: KWA Kriss Vector

#15
Ak ho máš záujem kupovať. Spýtaj sa majiteľa či fungujú všetky režimy streľby. Vectoru sa často kazí streľba dávkou, čo nemá vplyv na semi a fullauto, ale mohlo by ti to zjednať cenu aj o 50 libier. Keďže túto súčiastku už nikde nekúpiš a teda závada sa nedá opraviť. ;-)
Ďalej by som sa spýtal majiteľa na cenu Vectoru a zásobníkov, ako ich ocenil. Oni títo predávajúci často uvádzajú cenu za zbraň + zásobníky, ale zabúdajú, že jeden zásobník musí byť v cene zbrane. Takto som si ja zjednal - 50 libier, keď som kupoval.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron