SIG P226

#1
Par dni zpet mi "ruplo v kouli" a po tech vsemoznejch pruserech kolem jsem se rozhodl udelat si radost a neco "postavit". A jelikoz nejvic dilu bylo na TM SIG P226, tak bylo rozhodnuto.

Obrázek


Bohuzel se ukazalo, ze to neni uplna skladacka, ze samozrejme nektery dily jsou delany, aby pasovaly jen s GD dilama, takze uplne pro zacatecniky to neni.

Na druhou stranu me to natolik nadchlo - takhle tuhy, skoro na urovni ostry, obtazeni zaveru na pistoli jeste asi nemam, ze jsem se rozhodl doobjednat chybejici soucastky at je to "ultimatni built" a stejne tak podobny sety na M1911 MEU a M9.

Jeste zvazuju co pouzit za hlaven a hopgumu, nejsois vyhraje PDI nerez a nitrilka, a nebo Laylax.

Tak az ji dostavim, podelim se dal. Prozatim aspon fotky tela a zaveru.

Obrázek

Obrázek



Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

SIG P226

#2
Z vetsi casti dokoncena pistole. Jeste teda necykluje uplne 100%, prisuzuju to par Marui dilum, ktery prozatim musi v pistoli zustat - hlavne neGuarder tahlo mezi spousti a bicim ustrojim, ale dilyjsou objednany, tak snad dojdou.

Nejprijemnejsi je narust vahy z 800 na 973g, pistole v ruce sedne proste bozsky

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek



Edit: Odladeno a "slape jako pisnicka".


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: SIG P226

#3
Dnes ozkouseno s propylenem a lahoda, sedne mu mnohem lip nez greengas. Vykon vyskocil z 85-87 na 91-93, pri ohrati zasobniku v ruce dokonce 95-97ms s 0.30.

Do pistole jsem akorat prozatim vratil TM hlavu pistku (nez dojde zbytek GD dilu), funguje lip nez o chlup vetsi GD s TM pistnici.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron