Tokio Marui MP7

#1
Zdravím viděl někdo na živo tuto Mp7 od TM? Já jsem byl v šoku že to vůbec marui vyrábí a už minimálně 2 roky.Našel jsem na ni i celkem dost náhradních dílů a upgradů v UK.Proto se ptám jak vypadá v porovnání s KWA?
GHK M4 MOD2 V1+TNT-H+ set
GHK M4 MOD2 V2+TNT-H+ set
GHK 553
VFC FNX45,VFC FNS-9

Re: Tokio Marui MP7

#3
Tak mp7 už je doma.
Zatím jen po jedné víkendovce, ale nemůžu si stěžovat - první gbbr.
Mám ale takový problém - špatně hopuje 0,32g kuličky - hop na max je sotva zvedá. Energie asi 1,5 J ustovka 95 m/s (tusim, ted nevim presne). Vyplati se mi hrabat v hopupu a davat tam maple leafku, nebo to nechat jak je? Mariuky vetsinou funguji, dokud se v nich nehrabe, ale je to jen hop, tak si rikam, co se muze pokazit...
Pripadne jaka jina guma by se tam hodila, včetně válečku? Uvažuji o omega přítlaku, co mám v AEG, tam jsem s ním spokojen.
Díky za pomoc

Re: Tokio Marui MP7

#5
Zdravím,
tak se mi bohužel utrhl kus ze šasí na mp7. Otázka je - jak moc to vadí? Je bezpečné s tím hrát, aby se nezničilo něco dalšího? Je to jen kousek, o který se opírá kolík, takže na něj zas taková síla nebude... Případně jak to spravit?

fotka je z netu, moje bohužel ne Prasklé to mám stejně, akorát místo těch 2 malých kousků mám 1 velký...

https://airsoft-forums.uk/uploads/month ... 9d81c.jpeg

Re: Tokio Marui MP7

#7
Mamincin_mazanek píše:Tak jsem se koukal dovnitř a už začíná praskat i druhá část... ale nevím proč...
Jde zítra na reklamaci, ale otázku nechám - jak byste to teda opravili?

Jak ti dopadla reklamace? Aktuálně o Marui MP7 taky uvažuji.

Re: Tokio Marui MP7

#9
Zdravím,
nakonec reklamaci uznali s výměnou za nový kus.
Aktuálně čekám tedy na novou MP7 (má dorazit někdy v říjnu). Otázka je - jak tomuto prasknutí předejít? Nemohl bych tam dát třeba silnější pružinu zpětného rázu, aby to tak nekopalo?
Díky za tipy

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron