Re: TM Mk.23 SOCOM upgrade

#21
Díky, uvidíme až po zkouškách venku. Zatím je to jen změřená úsťovka. Delší hlaveň už nechci, takhle je to velká kráva a nechci třeba nasazovací tlumič apod.

Pokud to splní účinej dostřel ke 40m tak víc nepotřebuju.

Re: TM Mk.23 SOCOM upgrade

#22
To splní jak nic,40m je úplně v pohodě. A na cíl, ne jen na někam.Ono v boji je to pak úplně jiný,přistih jsem se při boji,že vůbec nemířím,nebo jen tak zběžně to tam dávám,není čas,ale jedenkrát jsem byl v dobrým krytu a výhled na enemyho palici-nic jinýho nebylo vidět z něj tak jsem mířil asi 2-3sec a měl jí,přímo do prostřed hlavy.Tak pravda asi na 30m to bylo,ale fakt není čas na nějaký dlouhý míření.To všechno s hlavní necelejch 10cm,to není zlý ani v boji.A na noc?tam, je to úplně fuk,hlavně že máš nějaký železo.A taky chlape,zatrénuj s pistole a uvidíš jak se zlepšíš a trefovat budeš.Postavu na 40-50m když o tobě nebude vědět,naproto bez problémů.Jen nesmíš ztratit nervy a nezkurvit celej výstřel. 8-)

Re: TM Mk.23 SOCOM upgrade

#23
Chlapci takže díky Mk. 23 přibude příští rok do mé sbírky :) i když jsem měl odpor k plastovým TM pistolím, tak jsem pořídíl DEAGLA a naprosto super.
Ale co mě tu udivuje je že do toho cpete propylen.... v létě to musím být přesi teror pro tu pistoli kvuli vysokému tlaku... v zimě si myslím že by něměl být problém ale pořád je to plast...
TM Colt 1911 M45A1

Re: TM Mk.23 SOCOM upgrade

#24
vytáhneme kostlivce :D
nedavno jsem zakoupil MK23 od ASG - je to kopie maruiky a po pár úpravách musím říct že je to super zbran stačilo vyměnit hlaven za 220mm a gumičku za 50 ML + samozřejmě úprava na TDC (3d tisk za pár korun) to posílá kule na 70 metrů a je to úžasně tichý
soudruzi: AK105(ghk), Makarov(KSC), TT33(WE), Mosin Nagant(PPS)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron