Úpravy vzhledu, předpažbí, pažby etc.

#1
Nakousli jsme to jinde, ale pro udržení přehlednosti.

Kdo co zkoušel na WA systém? Jak tam sedí RIS předpažbí? Byl nějakej problém s pažbama? Cokoli co vede k vlastním úpravám zbraně pro lepší držení apod.

Co jsem zkoušel u RATECH - zatim nic moc, finance jsem dal jinam, ale aspoň jsem chtěl vyměnit pažbu. Moderní magpul apod. se mi nelíbí, takže nejvíc jsem pokukoval po crane. Ale musel jsem to nechat, protože to co na Ratechu mají od výroby vysoce převyšuje airsoftový kopie. Takže pažbu mám původní, počítám že je dost možná ostrá.

Chtěl jsem na ni dát předpažbí DanielDefence (kopie samozřejmě), ale zatim jsem se do toho nepustil, ačkoli sedět by mělo. Bohužel původní předpažbí má od prvního rozebrání (řešila se hopkomora) mírnej vakl, to budu muset s klukama od Morrise nějak dořešit, bez správnejch nástrojů bych to jen kurvil.

Optiky - má to už přeci jen nějakej zpětnej ráz, takže klasickou softovou optiku jsem na to dávat nechtěl. Díky Veteránovi jsem měl vypujčenej origo Leupold, o tom jsem se rozplýval už několikrát, je to fantastická optika. Ale kdo za to nechce dát 20k tak musí koukat po horším. Mám vyhlídlou optiku od visionking, cena je směšná (do 3000,-) ale je na ostrou, plněná dusíkem, takže myslim že bude stačit. Dále používám kolimátor Vortex strikefire, je to už starší konstrukce. Mě vyhovuje, ale osobně bych se podíval po klonech eotechu (zase na ostrej kvér, ne softový mrdky). Pokud nepotřebujete jet na NV mód, tak seženete za rozumnou cenu (3-4000,-). Vim že kluci používají kopie kolimátorů a asi jim to šlape taky dobře, to je už vždy otázka za co utratit.

Jinak co se týče RIS doplňků, tak to už je kdo má jaký pracky, uznávám že držení od magpulu (takovej ten trojúhelník) je šikovný, ale mě se nelíbí natolik, že to tahám s klasickou ručkou ve stylu příklepovka od Bosche :)

Re: Úpravy vzhledu, předpažbí, pažby etc.

#2
Tom bude těžký Jekube,páč každá puška,i když je system WA je prostě rozměrově úplně jinde.Já třebas mám originál pažbu na kocourovi a nedá se téměř poznat zda není a má taky vakl jako jako kocouří....na WA jao westernarms M4 jde ostrý předpažbí to letmo uchycený-plovoucí na inokatsu ne,mám z ostrý M4-ale Colt ten kroužek za zadní maticí u trubky pro úchyt popruhu a nepasuje na kocoura-dokonce nepasuje i na některý další klony M4 a to ani ostrý.Tohle bude strašnej problém se k něčemu prokopat.Vem si ty zásobníky třebas a tam by to přece jen hrát mělo GHK k tobě nejdou ke mě jo,EBB tam dostaneš,já abych ho tam ládoval kladivem,jo a doknce rozdíly v generacích a tipech gunů,já bych snad s tímhle ani nezačínal to se z toho víš co. :lol:

Re: Úpravy vzhledu, předpažbí, pažby etc.

#5
Tak malé úpravy, pokud to jde nejsou zase až tak na škodu, horší je, když to nejde... Chystám se kocourovi poupravit fazonu, zvažují ještě nové předpažbí, už mám nějaké vyhlédlé... a ještě musím pořešit kolimátor nebo optiku, ale vrážet do toho extrémní prachy nechci. Kandidáty mám vybrané, ale chtělo by to vidět na ostro. Po té co jsem viděl Flexiho optiku, tak při mých zkažených očích je pak taková optika naprd :evil:

Re: Úpravy vzhledu, předpažbí, pažby etc.

#6
Hele,fakt bacha na prachy u inokatsu,žere je neuvěřitelně,designově je to ta nejhezčí M16 co je k vidění,ale je to drahá milenka.Dobrý je,že je to tam většinou fakt poctivá ocel.No poctivá,zatím nejodolnější co do airsoftky někdo někdy dal.Stejnak tio to nedá a něco do ní vrazíš.Taky to tak mám.Kašlu na ni třeba půl roku a pak se zas do ní vysypu.... 8-)

Re: Úpravy vzhledu, předpažbí, pažby etc.

#8
:D :lol: no já si říkal,že u pistole to tak strašný přece nemůže bejt,pistole přece nic moc nežere,nepotřebuje toho moc a není to tak drahý...... :lol: jak hluboko jsem se mýlil.Pořád by se něco našlo co by se tam dalo dát.Ale teda co mi u pistolí dost vadí,že nejsou tady ty věci co bys chtěl a když objednáš tak některý ceny jsou skorem na infarkt,někdy lapám po dechu co je to za pecku. 8-) Mám za to že to výrobce dělá schválně aby ses sypal a sypal. A nejhorší je když začneš a ještě to omlouváš,jako že už dlouho jsi do toho nic nedal,tak teď můžeš a ještě tohle a tamto a když už kupuju tak ať si to užiju a je to fuk nějaký to kilo do toho dáš.... a už krvácíš jak z tepny. :lol: U inokatsu se vyplatí ta hopovka,npas i když je to pak slabší-ale nesere se to a funguje-v rámci rámce 8-) hopguma i hlaveň,pak dát kladivo s kuličkovým ložiskem a stačí až kam na vnitřek.No vnějšek podle srdce každýho soudruha co uzná.Já to někdy ověsím,pak to nemůžu unést,tak to zas sundám..... 8-) a tak dokola.

Re: Úpravy vzhledu, předpažbí, pažby etc.

#10
Pasovat by tam to kladivo mělo,ale je to tak že nemusí úplně a něco pipiluješ.Já mám komplet ratech jako celej závěr,hopovku hlaveň,dokonce new typ npas-ten s dírama na hlavě a všechno,ale úplně všechno mi pasovalo na první pokus úplně parádně.No abych nekecal,střihla se mi ta guma-těsnění hnedka po prvním výstřelu co je na trysce-ta červená-velká jak jezdí v nosiči závěru a pak když za 7dolů přišla další,tak snad po 2rohlíku taky :evil: to už mi docela nakrklo.Na gumě-klasický to jezdilo dobře,tak jsem to tam nechal a kašlal na silikon od ratechu.Teď je tam ten new typ i s gumou-červenou a zatím to je v poho zhruba po 10ti zásobnících.Vyvztekal jsem se s přerušovačem,ten tam moc nešel ani jako originál,ale dostal jsem to tam.Kladivo chci taky dát to s tím ložiskem,to bude poslední co do tý mrchy vrazim-asi. :lol: V podstatě,vše co je určený na WA-jako system WA by tam pasovat mělo a pasuje tak nějak po úpravách.Volil jsem ratech,páč zatím jsem toho nemusel tolik upravovat.Pasuje třebas zpětnovratný brko i vodič toho brka z WE tady do toho verku a některý piny se daj použít.Elementí věci sice pasujou,ale musíš je dodělat,nebo AGM,JG,ale snaž se originál a než originál,tak ratech je má provedený líp.Jen je zatraceně drahej.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron