Re: MP9

#11
Tak za pomocí Davida Webstera vyřešeno :D šel jsem díl po dílu, vážili jsme zásobník a nic. I jsem vyměnil vše za původní... a pak jsem zkusil rozebrat a znova složit hlaven a jde to najednou :D
KWA MP9A1

Re: MP9

#12
Jj,taky bych to neupgradoval,je to na nic. Jen zaplatíš a efekt nikde.

No a teda chyba v montáží? Nebo kde? Složit hlaveň.....takže na hopu? Ještě spojení komora tryska.

Re: MP9

#15
Jo přišel jsem na to, nebyla to hlaveň ale pružinky co tahají trysku zpátky - jsou vidět na fotce. K té nové trysce byly i nové pružinky - vyměnil jsem je protože o těch původních je známo že stojí za prd co se týče kvality. Jenže ty nové pružinky jsou neznatelně silnější, takže dřív tahají trysku a to to dělalo. Bohužel to, že ty původní jsou nevalné kvality se mi potvrdilo hned při jejich sundavání - jedna praskla. Takže to tam teď mám tak, že mám jednu novou pružinku, a jednu starou. Funguje to bezvadně :D ale už mám na cestě nějaký nový, který jsou dělaný přímo na tenhle problém co jsem měl já.

Už jsem s tím byl i hrát, výborný, ta kadence je prostě skvělá :D má to myslím 28 kuliček za vteřinu :D v reálu to je tak, že když máš dávku, tak máčkneš abys vystřelil jednu a vyletí jich tak 5 :D

Mám to teď v úplném základu, jen ten power up tlumič a střílím z toho BLS 0.36 na NUPROL plynu, zvládlo by to i těžší. Dolet je super, samozřejmě je vidět, že to nemá takovou rychlost jako G28. A pak samozřejmě přesnost, ta u tohohle typu zbraně taková není, už jen kvuli držení zbraně. Nicméně to jsem od toho ani nečekal. Fakt mě to baví jak to střílí :D

Obrázek
KWA MP9A1

Re: MP9

#17
Prozatimni stav moji MP9A3:
Obrázek


Zvlastni je, ze do origo zasobniku nacpu mnohem min plynu (jen taktak da cely mag) nez do rezervniho (myslim, ze min.dve, mozna tri otoceni). Zkusil jsem oba rozebrat, prohazet dily a zahada prozatim neobjasnena. Ma nekdo podobnou zkusenost? Klidne u jiny KWA zbrane...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: MP9

#18
U KWA ne,ale u KSC. Vyměnil jsem plnící ventilek a ejhle,už tam leze dost a vystřílím celej rohlík bez problémů.Nevím,jestli už pak ventilek zavře a nic tam nepustí....Nemám moc rád tyhle zbraně k vůli tomuhle neduhu: neuklepne většinou propylen,je dobrý vypustit nejdřív plyn a pak plnit,nemožnost dát tam ML komponenty pokud na to nejsou přímo už dělaný. A přítomnost plastu i kdyby člověk neřek že to plast vůbec je. Jinak design super. Většinou ražený jak orígo.

Re: MP9

#19
Spiťáku, tys teďko v Anáči vykoupil MP9 zásobníky a Morrisu PU tlumič?
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron