MP9

#1
Po zdárném prodeji výbavy a G28 jsem pokukoval po změně. Jelikož G28 byla puška na dálku, co střílela jen jednotlivý, koupil jsem mp9 což je na blízko a střílí to dávkou :D

Neměl jsem zatím možnost otestovat dostřel, ale tělo je teda perfektní, trochu nezvyk pro mě je, že stejně jako ostrá to nemá pojistku (pouze spoušťovou). Vnitřní plastový díly jsem nahradil kompletem od firmy Wii Tech z hliníku, které jsou nejen mnohem pevnější, ale i lehčí a líp zpracovány a měly by poskytovat větší výkon. Pro další zvednutí výkonu jsem koupil power up tlumič od firmy Angry Gun, částečně protože se mi moc líbil.

Průběžně budu psát jak se zbraň chová a tak, znáte to :D

Obrázek

Obrázek
KWA MP9A1

Re: MP9

#3
Tak jsem tam nandal ty věci od Wii a zkusil, lítá to hezky ( zkusmo jsem tam dal 0.3 ale šli by určitě těžší). Problém ale je, že to na jedno naplnění s tím wii setem nevystřílí zásobník. Jako plyn jsem tam dal nuprol 3.0, zkusím ještě jiný plyn, ale v tom to asi nebude...
KWA MP9A1

Re: MP9

#4
To je moc pěkný kousek.
Pvt. Tomas Bokor
3d Force Reconnaissance Company 1967 - 1969
53.Pěší Prapor Pěchota Praha
ITRU - International Tactical Response Unit

Re: MP9

#5
Nuprol 3 je tak od 5-8 C-jak na kterou zbrań zhruba tak do 15-20C-jak na kterou zbraň.Je to takovej nic neříkající plyn. Nevíš co si máš o tom myslet. Vystřelí to,ale žádná hitparáda. Osobně bych nejdřív zkusil Protech a pak šel vejš.

Re: MP9

#6
Protech jsem zkoušel a výsledek byl, že jsem výstřílel jen půl zásobníku :D dnes se na to zase vrhnu a budu postupně zjišťovat, co by to mohlo být.
KWA MP9A1

Re: MP9

#7
Hm,to je divný,protech má kapacitu z plynů největší. Jestli je to KSC,nebo KWA případně i ASG,tak je potřeba plyn kterej máš v rohlíku nejdřív vypustit a pak plnit. Tyhle kvéry jsou na to hodně náchylný. Plyn co je v plynným stavu v zásobníku pak nepustí ten kapalnej dovnitř. V podstatě nejdou naplnit na plno. Je potřeba rohlíky zchladit a musej bejt prázdný-úplně prázdný,flašku s plynem o kousek teplejší než rohlík,ale taky raději chladnější. To se časem postup vychytá k jednomu každýmu kvéru od těhle fa .Moc tyhle fa nemusim právě že to k vůli tomuhle pak v boji je na prd. Toleruju jen škorpiona,ale stane se mi to taky někdy při střetech a to není dobrý. Když dáš při plnění flašku s rohlíkem k uchu,tak jasně slyšíš jak to tam leze nebo ne. Praxí pak poznáš že je to málo a nebo dostatečný.Tohle je velká slabost systemu 7 a taky že silnější plyn pak v teple neuklepnou...někdy ve vedrech ani ten slabej. U WE by se nic takovýho nemělo stávat.

Pro KSC/KWA a ASG je nejlepší teplota někde mezi 12C-20C a víc bejt jako ve stínu-v lese. Dáš flašku na slunce a už si moc nezastřílíš.Nebo kvér,zásobník....system není moc vydařenej.

Re: MP9

#8
Já střílel z pokojový teploty cca 23 stupňů. Bylo to teda na protechu krásně jedna rána jak druhá. Jak flaška nuprolu tak protechu byla nová. Než jsem napouštěl protech, zásobník jsem tím plynem "vypláchl" tedy jsem rukou zmáčkl výpustnej ventil, chviličku nechal plyn protékat a pak ventil pustil a normálně zásobník napustil.

Teď teda budu zkoušet co to může dělat, vím že to je některá z těch nových součástek. Jinak to s tím fakt střílí hezky.
KWA MP9A1

Re: MP9

#9
Proto je lepsi u kyc/kwa nechat v zakladu. A pokud mermomoci musis rvat upgrejd, tak jit dil po dilu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: MP9

#10
Co se tyka silnejsich plynu a Sys7, je to spis zbran od zbrane. Co mam jejich M1911A1, tak na PPL maka famozne i ve vedru a rovnou z krabice jsem mohl rvat 0,40 kule.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron