KSC/ KWA M1911A1

#1
Po dlouhem cekani, ve finale reklamaci objednavky z US/HK a preobednani z UK se mi do rukou dostala tato "petactyricitka (jedina spravna pistole, nejen tezi raze )".

Pistole je celokov v NS2/System7, komplet razena (bohuzel komercni "military", ale to je jen pro hodne velky detailisty). Na rozdil od TM/ KJW nebo WE ma taktez o chlup realnejsi rozborku.

Co se taky streleckych vlastnosti, zatim jsem bohuzel nemel moznost overit dostrel/soustrel, ale NS2 je vetsinou slusny v zakladu a na moji pistolovou vzd.0-15/20m absolutne perfektni. Ale urcite do ni casem dam aspon Aplus gumku. Zmeril sem si aspon ustovku a na UAGG dava 86+/-1m/s, ale na PPL uz 98+/-0,5m/s s 0,30 kulema. To zatim povazuju na zalozku za dostatecny.






Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: KSC/ KWA M1911A1

#3
Vypadá moc pěkně. Povrchovka je barva nebo nějaký černění ? K dokonalosti chybí jen pár drobných ražení na levé straně a nápis na pravé straně by měl být stejně velkým písmem :-) Ten klíč na rozborku je super. Moc moc pěkná :-)

Re: KSC/ KWA M1911A1

#4
Ted jsem si uvedomil, ze to "komercni" logo neni komercni, ale armadni prejimaci znacka, takze jsem jeste spokojenejsi, pac se na .45 zacla pouzivat od cca.830tis kusu. Proofmark a jmeno inspektora si na ni asi dodelam bruskou. Povrchovka je cerneni nastesti. Ty napisy na pravy strane nemaji mit stejnou vysku, ale tady je ten rozdil ve velikosti vetsi nez by mel byt. Plus jednicky v 1911, by mely byt ve stylu US cislic I9II, ale to nemaj ani aftermarketovy ramy.

Odesláno z mého SM-T555 pomocí Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: KSC/ KWA M1911A1

#5
Tak že to má černění a ne barvu je super , ta moje má povrchovku fosfátováním není to černění ale pořád lepší než barva :-) a I9II AI má napsáno správně , zase tam nemám tu přijímací značku - místo ní je tam to debilní F. Těším se až si jí na srazu pomačkám :-) doufám že jí tam vezmeš .

Re: KSC/ KWA M1911A1

#6
Jj, vezmu ji ted ve stredu urco. Nejsmutnejsi na vsem je, ze Bell M1911A1 ma razeni taky, vcetne inspektora a jediny co ji chybi je proof-mark.

Odesláno z mého SM-T555 pomocí Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: KSC/ KWA M1911A1

#7
Celkem s prekvapenim (vzhledem k tomu, ze to je KSC) musim konstatovat, ze optimalni munice z hlediska dostrelu a presnosti jsou .40 (76-77ms PT, 85-86ms PPL).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron