KSC vz.61

#1
Má někdo? Stříleli jste z toho?Věděl by někdo něco? Česká klasika od KSC i pro Japonský trh.Zajímalo by mě jak se to chová,co to umí a všechno kolem.Něco jsem načet z cizích webů,ale tam se to díky používanýmu střelivu nedá brát nijak za bernou minci.Díkas za info.

Re: KSC vz.61

#3
Já to chtěl už objednat,ale je to celý z plastu,tak koupím káčko od WE nejspíš.Na WE něco aspoň tady je,ale na KSC nic a bacha na typy JAPAN jo ty jsou s tím nízkým výkonem.,KSC KWA-ASG jsou zbraně pro lidi co se v tom moc nechtěj vrtat.Nic na to tady neseženeš a ani v zahraničí toho moc nemívaj.

Re: KSC vz.61

#6
Tak verze pro Japonsko bude vždy plast, ale KSC TW je kov.
Bear Paw Production OTs-03 SVU (GAS)
GHK AKMN (GAS/CO2)
GHK M4 V2 (GAS)
GHK Sig 553 (GAS)
VFC M4 (GAS)
Daytona G&P WOC M4 Magpul (HPA)
Escort MP5A5 (HPA)
WE Makarov PMM (GAS)
VFC Glock 42 (GAS)

Re: KSC vz.61

#7
Taky jsem na to koukal (moc pěkná zbraň) a vypadá to že Tim měl nějakou předprodukční verzi protože další videa netu řikaj že to je plast, ale kvalitní plast co je na omak jako kov. Já bych se toho až tak nebál protože když vidím z čeho jsou kovové zbraně tak ten plast bude možná i kvalitnější...

Re: KSC vz.61

#8
V anáči ho měli a brzy byly pryč-asi 5ks? co mi říkal Harry,ale byl to plast.Verze HW od KSC,ještě donedávna ho měli i na stránkách.Taky bych se nebál,ale po zkušenosti s plastem už plast nechci. Prej je to odolný...no může být,já to nechci i když se mi líbí mnohem víc než HK. Hlavně na to nic neseženeš.

#10
Taky mam pocit, ze jsem na GW jeden zahlidnul. Jinak kovovy telo se na nej da za asi 60usd dokoupit.

Dneska jsem chtel v Anaci vzit Ingrama, ale bohuzel maji jen stary typ, takze holt Ingram i Skorp pujde z Asie. Aspon UZI snad nekde tady bude...

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron