KSC vz.61

#51
To mi pripomina jeden postrech, ktery sem chci dopsat uz tri dny. Min.v chladnejsim pocasi Skorp propylen bez problemu da. Bohuzel nejde "propylen" nacepovat poradne do zasobniku. At plnim jak dlouho plnim, vystrelim 5-10ran - pekne daleko, krasne rovne (idealni odstrelovacka ) s citelnejsim kopem, a plyn dojde.


Sent from my iPhone using Tapatalk

KSC vz.61

#52
Coz me vede k myslence, jestli jsem ten stejny problem nemel, i kdyz jsem to zkousel v lepsim pocasi, pac jsem si jistej, ze par ran uz jsem v minulosti, asi pri pokusech doma, dal.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: KSC vz.61

#53
Dej rohlík i plyn do lednice,přepustí ho.No teda nevim jak na škorpu,to ještě zkusím,ale jinak to vždycky šlo. Tahal jsem s sebou v horku takovou flašku z polyestyrenu.Normálně se tam dává ta PVC s vodou....snad i šampaňský by do toho šlo....ledovou flašku jsem vyndal z lednice a vrazil to tam.Něco jako "lednička" taková izolace abys měl i v horku studenou vodu.Fungovalo to.Lahev byla studená dost.Vozil jsem to i v autě.

KSC vz.61

#54
Zajímavej nápad, nad něčim takovym sem laboroval, napadla mě taková ta "old-school" polystyrenová kempingová chladnička :lol:

Byl jsem s ním venku v sobotu, abych ho prubnul před tou pistolářskou akcí - kde se s ním teda hrálo libově (i když zhruba po hodině jsem ho musel nechat chvíli odstát, jelikož GG už nedával tu neustálou střelbu o stošest v docela chaladu a plnění). Na Točný, kde jsem ho zkoušel, bylo v sobotu odpoledne - dle telefonu 5-6 stupňů. Zásobník jsem propylenem plnil pomalu dlouho jak M14tkovej - což je asi 10s, ale stejně jsem dal jen těch asi 10ran a prej "si mám trhnout". Tak mě právě napadlo, jestli důvod nemůže být ten, že propylen se roztahuje a díky tomu jak je ten zásobníček malej, tak se ho tam nedá nacpat víc. Tudíž jediná možnost plyn před plněním ještě víc schladit, narvat ho tam, a pak nechat tak 15minut "odstát", a pak až zkoušet. No a jestli tohle nepůjde, tak zkusit laborovat s plnícím ventilkem, jelikož ten mě napadá, jako jediná další "blokáda", když je očividně vidět, že redukce z lahve do ventilku šlape..

Re: KSC vz.61

#55
No mě štve ten propylen že je tam stejně na prd...prubni ten protech.Já s ním mám dobrý zkušenosti,výkon fakt zaostává...já nevim dejme tomu dáš na ultraairu 90m/sec a na protechu 85-88m/sec,ale zatímco z ultraairu vyleze jen 1-2 zásobníky,tak protech dá i 4 a nekolísá to předposlední rána je stejná jak třeba ta druhá.A je použitelnej od 5C do třeba 40C....Jediný že KSC i když dá slušnej výkon na slabým plynu tak nedá kopanec.

Někdo to taky dělal obráceně,plyn ve flašce ohřál a zásobník do mrazáku,taky to šlo.Ale u WE není nic takovýho potřeba,tady budem ještě muset zalaboraovat.
Škorpa už mám u sebe,je nádhernej :D Dneska bude mazlení :lol:

Re: KSC vz.61

#57
To nevim,zatím budu okolo přecházet jak krtek kolem novýho autíčka :lol: a cvakat :D mám tam ještě práci s těma rohlíkama-apropos se mi zadařilo.Další rohlík v cajku,má teda zase výkon na prd,nebo malej na to že je CO2,ale můžu ho zařadit,dávku dá a je taky hnedka po něm. :lol: Jedno naplnění kulema a dalších asi 20kulí je schopnej.To doladím.Takže vlastně 3 rohlíky na práci.Pak se začnu vrtat v škorpíkovi.Možná,páč nemám nic s čím bych se tam pachtil.Ani šroubeček.Ale po víkendu budu asi vědět co by to ještě chtělo a kde udělali soudruzi od KSC chybu. :lol:To znáš ne? Nová milenka se jen tak neohraje :D zhruba za tejden. :lol:

Re: KSC vz.61

#58
No,vyndal jsem škorpa a málem dostal infarkt.Na lučíku visela vysačka a na tom KWA! A byl jsem otrávenej. Prozkoumal jsem krabici a tam zase KSC? Tak snad je to skutečně KSC.Moc nic hejbat nešlo,ale pak jsem na to přišel co a jak.Udělal jsem rozborku a namazal.Nemusel jsem bylo to dobře namazaný.Ale tak něco jsem udělat na tom musel. :lol: Moc to necvaká,je to takový no jako syrový-nový a celej zvuk je jakoby skutečná zbraň.Moc dobrý.Na co jsem nepřišel,tak kam se dává ten řemen co se k tomu prodává jako na orígo.To fakt nevim a nedám na to asi taky nic.Otestoval jsem orígo koženou sumku na zásobníky...no to je vopruz teda,úplně jsem zapomněl,že takovejhle verk podobnej jsem na vojně nosil na 58ičkový rohlíky.To se nedá.Použiju nějaký mollový,jde to tam super.Horší to bylo s pouzdrem na zbrań.Nic co by vyhovovalo jsem nenašel....až teda padl pohled na orígo beretí futrál 92F......párkrát,no aspoň hodinu jsem přesušoval a balil škropíčka...až to tam padlo.Samo bez zásobníku.Ale sedí to tam skvěle.Jako by to ty amíci věděli že je to jak ulitý na dost druhů zbraní.Takže futrálek mám.A mollovej. Taky se mi už povedlo ztratit ten čípek co je potřeba k rozborce a dost mi dalo zabrat než jsem ho zas našel.To je furt do kola. :lol: musim zas uklidit bordel kolem,páč pak to přehlídnu, někam to zapadne.... :lol: No ještě střelbu zkusím a bude vystaráno.Nejspíš škorpa ani nebudu tahat ven do bojů,přijde mi ho škoda,je moc krásnej na to aby se někde kurvil v přestřelkách.Na to stačej WEčkový mašinky. 8-) co kdyby se mu něco stalo.Po pravdě práce je to fakt super,vůle skorem žádný,pojezdy choděj jak po másle a na co jsem koukal tak na to brko na kladivo.Je to úplně jiný brko co se dává jinam-do Glocků,tak tam by se dalo,páč je to jako vinutá pružina schovaná v trubce a jezdí na tyčce...tak možná i podložit,případně silnější někde schrastit a problém s propylenem by mohl být lehce vyřešen,ale zatím to nevím s určitostí. Zbraň se velmi lehce a pohodlně dá držet i jednou rukou a určitě i vést střelba.Velká nevýhoda jsou mířidla.Na ty prostě nevidim,dlouho to hledám a ještě hůř s otevřenou sklopkou.To nenajdu vůbec.Nejde tak o pohodlí,to je se sklopkou úplně v pořádku,ale není na to vidět.Mířidla jsou moc blízko u sebe,zářez nic moc velkej a když je málo světla,tak cíl se záměrnou dám do kupy tak za hodinu. :lol: Ale taky s tím nic dělat nebudu,žádnou bílou barvu,žádnej rámeček.Nechám to v originálu.No a koukal jsem jak na to udělat svůj tlumič....a taky na to kašlu,vezmu ten orígo k tomu, páč bastlit na takovou nádheru něco doma na koleně je zločin.Ale tlumič budu na to chtít určitě.Ještě popřemejšlím o tom závěru až vyzkouším střelbu a taky o tom silniči na zpětnej ráz,páč počítám že tady nebude jako všude u KSC. Nepřítomnost dřevěný pažbičky je teda dost špatná,ale ta v upgadu je.Sice o dost víc klouže v ruce,ale vypadá to naprosto autenticky.I ty natahovací čudly by se mohli dát když už to někdo na to vyrobil....samozřejmě testovací střelba taky ukáže zda bude třeba hopguma A+v KSC zbrani-glock mi to zatím moc neštymovalo jí tam mít a tady to vypadá taky dost slušně.Tryska kupodivu má zpoždění,což u glocku není.Třeba bude stačit jen obalit teflonkou.Co říct na závěr? Jsem spokojen prostě.Zbraň s krabice je moc dobrá už jen na pohled.A je česká.Je tam číslo,dokonce zkřížený mečíky i ty číslíčka na hledí pro vzdálenosti... velice vtipný.V podstatě není co vytknout až teda na tu střelbu co se ukáže.Jsem rád že to mám.No a vlastně už mám všecko co jsem chtěl.Už po žádný jiný zbrani netoužim.Leda by ji někdo vyrobil.Nebo o ní zatím nevím.

Re: KSC vz.61

#59
A maličkou poznámku....hledal jsem na to hopgumu A+,tak nenašel jsem,ale co jsem si všimnul,tak hopguma A+ pro ksc,kwa,asg pro SMG 8 a ty další co tady k dostání je,má jinej rozměr než hopguma pro pistole KSC,ASG,KWA,co tady k dostání samo není,jen o milimetr se to liší,přesto tam ten rozdíl je.Tak jestli Lord měl náhodu v tom balíčku hopgumu pro pistoli a ne pro SMG,tak to potom je jiná.Mě to s touhle hopgumou prostě šlo špatně.Moc škoda,že nevím rozměr na škorpa.Mohl bys to vitenamarine změřit na průměru a na dýlce co je ta guma A+ cos k tomu dostal za míry?Pak by to bylo ready a vědělo by se.

KSC vz.61

#60
Tu KWA cedulku jsem tam mel taky. To je spravne.

S tema miridlama mas absolutni pravdu. Velice na zivo jsem to zjistil pri jeho pouziti v boji v nedeli. Jediny, kdy na to vidim bez problemu je, klidny testovani. Jakmile se zacnu hybat, tak jsem v haji. Chci na nej zkusit operku z ostryho, tahle ksc ma spatnej sklon, tak to treba trochu pomuze.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron