#12
Jj, vim, ale ted kwc dela HW verzi, ktera tu urcite nebude. Planuju je vsechny spis na blbnuti doma, nez akce. Krom mozna Skorpa, ten muzu pouzit na zenistu NVA.

Re: KSC vz.61

#13
S Uzi budeš mít potíže ohledně přesnosti a nesehnatelnosti dílů včetně hopgumy,ale po vyladění je z toho dělo.HW verzi jsem neviděl,ale GD na to dělá tělo z hliníku,pouhých 150 dolů. :cry:

Re: KSC vz.61

#16
To je fakt doba,jsem moc zvědavej na toho škorpa,furt mi leží v žaludku,mám na něj chuť,odradily mě ty plasty, značka KSC a teď dokonce i nemožnost střílet 3 ranou dávkou...Přesto by mohl bejt doma v záloze. :lol: Má prej pekelnou kadenci,jakmile ti to přijde tak piš info,moc mě to zajímá z pohledu zkušeného střelce.Nějaký jůtubácky hošani nenapovědí nic.

KSC vz.61

#17
Uz je na celnici. Jako Mac11 ma kadenci 22ran za sekundu, Skorp by mel mit stejnou, jelikoz system je shodnej. Prvni poznatky jsou, ze munice musi byt hodne kvalitni, jinak se kule sekaj. Plus vaha aspon 0.28. Hop mi prijde hodne dobre a presne vyresenej, nic neni potreba rozebirat. Ta kadence je brutalni, v tercovi krabici reze diry. Dostrel ucinej, soustrel na 40cm strom, mam zatim vyzkousenej pouze na 30m, delsi vzd.jsem zatim nemel moznost otestovat. A na asi 10cm hlaven mi prijde slusnej. Do Skorpa uz mam kazdopadne i presnou hlaven a Aplus hop ready. Ustovka u Maca je na slabej Guarder GG s 0.28 cca.95, ovsem stabilne i s davkou.

Zpozdeni v odeslani bylo zpusobeno tim, ze jsem zaroven chtel kovovy set na Maca, bohuzel zjistili, ze uz nemaj, tak jsme resili nahradu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: KSC vz.61

#18
:lol: Hele to je hodně slušný na prcka :lol: 85 s 0,28 dost dobrý. Ta kadence mě právě pálí,to je ran hnedka v čudu.To abys měl zásobníků......z Maca asi půjde víc,měl by mít delší hlaveň kapánek,ale když je to jak říkáš,tak to bude asi stejný. To půjde slušně i na 50 a víc metrů.Mám pocit,že se dělá i nějakej lepší hlavní ventil do škropa,pružiny na recoil a i něco navíc.Před časem jsem to studoval co tam nacpat a by se to zvedlo.U Maca nevím,to jsem nezkoumal.Tak jak tak je to dobrý jako základ.Tak držim palce.Bohužel ten servis tady na to není taky vůbec.Byla by škoda,kdyby k vůli nějaký volovině tyhle sapíky stály ve stojanech.

KSC vz.61

#19
Tak Skorp po peripetiich s Postou a Celnikama konecne doma. Vypada absolutne uzasne, zpracovani fakt excelentni. Materialy vypadaj taky hodne pekne. Ustovka s 0.20 bls a na slabej Guarder GG 95-105m/s a i tak kope jak "mlada kobylka", to jsem si do nej ovsem jiz poridil silnic blowbacku, ocelovej zavornik atd. Asi vim v cem se budu hrabat o vikendu. Jdu si hrat, casem sepisu neco vic.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: KSC vz.61

#20
Skvělý chlape,neuspěchej to a piš nový poznatky.Můžeš na svým měřáku taky změřit kadenci? Jestli ne,.můj měřák je toho schopen.To by mě taky zajímalo a taky ovládání. Škorpík je pořád ve hře ohledně nákupu sapíku pro synovce. :lol:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron