SR25

#1
Máte někdo zkušenosti? Jediný co mě odrazuje tak sou náhradní díly. Když hledám bolt catch, tak mi pořád jen vyskakuje pro m4, 416, 417. Nikde ale nemůžu najít co by mohlo bejt kompatibilní.
Vše s 0.4g propylen 20℃
GHK MK18 125ms
Umarex glock 17. 70ms
Marui glock 17 70ms
Vfc g3: 0.45g 138ms 4.3J
WE MP5 A3
Tanaka m24sws
Tanaka m700 AICS

Re: SR25

#2
Zkus napsat primo VFC, akorat se ti muze stat, ze bude k dispozici jen v nejakym setu vice dilu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: SR25

#3
Z VFC je parádna spolupráce.
Napíšeš jim co kceš, podle čísla dílu z manuálu a oni ti pošlou hotovy nákupni košík i z dopravou ktery akorát potvrdiš mailem a zaplatiš přes paypall.
Pokut nemaš manual, tak si zajeď na ofiko stranky VFC a jsou tam ke staženi manuály všech modelu zbrani co delaji.
Pak ti stači jenom napsat seznam dílů a hotovo jede to k tobě.

Re: SR25

#4
Jo přesně jak píšeš. Psal jsem jim že se ptam do budoucna kolik by to stálo atd... Vybral jsem díly a oni poslali seznam s cenou i s dopravou.
Vše s 0.4g propylen 20℃
GHK MK18 125ms
Umarex glock 17. 70ms
Marui glock 17 70ms
Vfc g3: 0.45g 138ms 4.3J
WE MP5 A3
Tanaka m24sws
Tanaka m700 AICS

Re: SR25

#5
Na sr 25 si dej majzla.
Je to super krásný kvér no šílený atip. Ja mám hk417 a uvnitř jsou si hodne podobne.
Jelikož je to čistý sniper budeš mít hodně problému dostat to na úroveň převyšující manuály, jde to ale je to moc komplikovaný a bez fakt vybavený dílny to nepůjde.
Dám ti stručny popys co te čeka:
Za prvé potřebuješ sylnejši vratnu pružinu a nedělá se, musíš nechat vyrobit 650kč kus.
Za druhe trysku jinou nekoupíš a stávající stoji na vyliž prdel, navíc VFC již nedělá 1Gen takže maš trysku z Npassem do které nedáš jiny flutventil a tady jsi nahranej.
A za trěti a to je nejdůležitější je hop up. Zjistit si jaký tam je, nejpravdepodobnejši je varianta z 417 Gen 2 a ta pokut vim neni na vsr 10 gumky, no to nejhorší je že úprava komory na systemy z větším přítlakem jako ML,TNT,Rhop. je moc složitá třeba upravit komoru a vyrobit přítlačné ramínko nanovo.
A ješě navíc nemáš moc na výber nebo spiš vúbec jine zásobníky. A to jsem na začátku až ji dodělám budu chytřejší a poskytnu dalsi info, hodně se koukej na hk 417 pač sr 25 je v těch důležitých systémech stejná i G28 jsou tam jenom malé rozdíly pokut se nebavíme o tvarech. Za mně je to zatím na zahradu nebo na zeď no Kde je vůle tam je cesta.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron