Re: VFC M4

#252
I co koukám na plánek dílů tak ten vodič trysky vypadá stejně jako mám já teď, bez nějakýho červíku. http://www.gb-tech.com.tw/downloads/VFC_M4STD_GBBR.pdf .. prostě nechápu když sem to zkoušel naprázdno bez zásobníku jen tou pákou závěru tak to jezdilo jak má a pak když sem tam dal zásobník a vystřelil tak mi zůstal bolt vzadu a tryska naférovku vyskočila. Co sem tak koukal tak těsnění na tý trysce je většího průměru takže je tam vůle ale to je asi schválně ne?
Naposledy upravil(a) Beeps dne 03 lis 2017 06:07, celkem upraveno 1 x.
GHK MK12 mod 1
GHK MK18 mod 1
WE G17

Re: VFC M4

#253
Ještě zkontroluj mezi tělem a pažbou je na tubě matice, která se ráda povoluje a když je povolená, tak nosič závěru se závěrem blbě jezdí v upperu. Tak si to pořádně dotáhni, třeba to dělá neplechu.
Only in death does duty end.

Re: VFC M4

#254
Jo,to je možný že dorazy-vodiče jsou na těle. Jde zřejmě o ten rychlej běh-záškub. Normálně to jezdí,ale při výstřelu,jde prvně a hlavně rychle nosič závěru dozadu a pak teprve přitáhne trysku to brko uprostřed. V tý chvíli se něco posere,co by nemělo.

Ten odkaz je nějak v rozsypaným čaji a plánek nikde. :(

Re: VFC M4

#255
Aha už na to koukám, nevim proč to nelze najít :D zkusim opravit.

Hotovo, odkaz funkční :)

Jinak včera sem se k tomu nedostal, odešlo mi pc tak sem se hrabal ještě v tom, nějak se to všechno sype.. Přes víkend čas určitě nebude tak snad až pondělí.
GHK MK12 mod 1
GHK MK18 mod 1
WE G17

Re: VFC M4

#256
:( Není mi jasný k čemu tam je ta blbost 09-3 co má podložku-destičku 09-2 a křížák šroubek 09-1? Jako co má za funkci.Samotný blokování trysky by tam mohla bejt ta součástka 09-23-takovej trojhránek s tyčkou jištěnej kolíkem 09-24.Co tohle má za funkci? Jinak je to stejný jak všude u WA systemu a podobný co WE system. Na to přijdem co tam dělá potíže.
Všim jsem si na levý straně nosiče závěru takovejch...nevim co to je jako díra? díry? jedna směrem dozadu taková větší-to maj všechny závěry i originál,tady jen asi design a pak víc dopředu taková menší,ta nevim co má znamenat,vypadá spíš jako že je tam jen designově,ale přece nepřijde tam něco? V těle je to schovaný a design by tam nebyl vidět vůbec....je to jako naproti vyhazovacímu okýnku když je to smontovaný....plánek je dobrej když se to zvětší vidíš úplně všecko,jen ty funkce u něčeho mi tam nehrajou....jako složitější,zbytečně složitější.

Re: VFC M4

#258
:( Tak nevím,možný to je, ale co teda dělá? Jak WA system tak WE system má vodič-dvířka na boku a jsou letmo uchycený,ne přišroubovaný jako tohle. Tohle by muselo mít nahoře kde je to našroubovaný nějakou drážku ve který by to jezdilo a tím i vodilo trysku. Nebo to teda je na boku? Na trysce je vepředu nějaká díra co by to tam mělo bejt teda zřejmě přišroubovaný....fakt nevim k čemu to je.Musel bych mít celej ten verk pžed sebou abych si mohl projít cyklus komplet a nasimulovat co každá součástka teda při tom zákluzu a opětovným nabití dělá. Takhle vim hovno. :( Musí tady někdo bejt co má tenhle verk a ví ne?

Re: VFC M4

#260
Rozumim,ale někdo tady tenhle krumpl má taky,nejsi sám.Jen se nechce nikomu ozvat. Vytisknu si ten plánek a až budu mít víc času budu dumat. Třeba na něco přijdu. Vždycky je tu tolik "chytrejch",ale když přijde na lámání chleba,ticho po pěšině :x Jako vždycky.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron