Re: VFC M4

#272
Možná bude špatná tryska. Zdá se mi, že ta drážka kde jezdí ten vodič má úplně vydřenej ten doraz.. našel sem na nějakým shopu jen trysku která by měla být stejná a stojí cca 400+- tak to zkusim..
GHK MK12 mod 1
GHK MK18 mod 1
WE G17

Re: VFC M4

#273
Tak konečně přišla tryska a když sem jí srovnával se starou tak opravdu konec tý drážky na vodič trysky byl úplně vydřenej a proto tryska vypadávala :D Novou trysku sem namontoval a vše OK :) akorát nevim v čem je problém, ale když tu trysku povytáhnu tak se nevrací zpátky a to sem ten bolt vyčistil a prdnul tam trochu oleje..
GHK MK12 mod 1
GHK MK18 mod 1
WE G17

Re: VFC M4

#274
Občas bejvá vybouchanej závěr-ta dutina co tam jezdí tryska. Tlačí na to bicí kladivo jako to jezdí po něm. Tak třebas proto,to nevrací trysku zpět.Bejvá často u starých WA systemů i WE takhle zlobí ....M4,416,,,,tak to zkoukni.Poznáš to pohmatem uvnitř závěru že je tam jako prohlubeň.To je špatnej matroš as stím nic dělat nelze.A nebo může bejt ještě někde jinde problém-unavený vratný pero-vytahaný apod.

Re: VFC M4

#277
Zdarec kluci mohl by mi nekdo poradit kde objednam novou trysku?? Kupoval sem v nemeckym aastore ale uz neni dostupna .. poseidon za 80$ nebo ratech za 110-150€ za to davat nechci .. jde o to ze kamos si hral s npasem .. ja vim jak to nastavit .. pujc mi to ja ti to ukazu.. zban prestala cyklovat.. zaver se skoro nehnul a bouchal davkou na jednotlivky na prazdno ... ale uz se nam nedarilo npsa nastavit... tak sem doma vse rozdelal a cervik z npasu nikde takze asi povolil az moc a pri vystrelu sel cervik s kulickou do terce ted nemuzu nikde najit fotku nebo soupis dilu kde by bylo videt jakej cervik tam patri .. vim ze je na 1,5mm imbus .. nasel sem video na yt kde typek trysku rozdelava ale ten cervik nevytahuje.. poradite prosim nekdo? Beru jakokoli reseni ale zase davat 1500 a vic za dil co stoji 400 davat nechci .. predem diky a at se dari a nedelate takovy picoviny co sem udelal ja

Re: VFC M4

#278
Par zahranicnich obchodu najdes, ale ja kupoval nahradni dily na primo od VFC. Bylo to tu za tyden az deset dni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 2 hosti

cron