Re: CG/VFC FNX-45

#121
OK neuspěchej to,omotávej pomalu,ale důkladně,dej si záležet,má to velkej vliv na průběh výstřelu a střelby jako takový.Třeba se ti to na poprvé nepovede,ale vytrvej. časem se omot jako vytratí....tryska prostě přestane být přidržována,tak budeš muset opakovat.Proto jsou pak lepší ty ML hopgumy,tam to opakovat nemusíš. Držíme palce.

Re: CG/VFC FNX-45

#122
Tak som to vyskúšal konečne. Bez toho krídelka som to musel podľa oka dopasovať na stred ale vyzerá že som to trafil. Ďakujem za rady , som spokojný s dostrelom, nemal som možnosť vyskúšať presnosť a odmerať presne dostrel , no vyzerá to podstatne lepšie. Trysku krásne pridrží ta gumička, takze nebol potrebný ani omot na strane trysky.
Akurát som rozmýšľal , či by ML bez krídelka nesadla tiež, no to by asi stejne nesadol potom zámok hlavne. (To len tak pri skladaní mi napadlo) .
Ak by niekto potreboval vedieť tak gumička je A+ pre WE open bolt / VSR. (Morris ju má pod týmto názvom )
GHK-AK 105
VFC FNX-45

Re: CG/VFC FNX-45

#126
No bohužiaľ som to testoval len na lúke , kde pofukoval vietor , takže tie výsledky neboli objektívne. No napriek tomu to lietalo podľa mna veľmi dobre , 36 si držali dráhu letu napriek vetru celkom dlho, potom ich rozhodil vietor. Podľa mna je reálnych tých 40m ako píšeš :)
Merák bohužiaľ nemám , idem zajtra hrať, no len lokalka , kde merak asi nebude. Skúsim zohnať niekde , potrebujem zmerať aj dlhú.
Ajtak ma najviac prekvapil ten zachyt trysky , to drzí este ďaleko lepšie jak to MLko :O
GHK-AK 105
VFC FNX-45

Re: CG/VFC FNX-45

#128
Zdravim, dostalo se mi do rukou kámošovo FNX. Problém byl takovej, že se závěr sekal v určitý poloze, tak sme tam zkusili dát silnější vratnou pružinu a teď to jede na full auto, plus ještě k tomu nefunguje pojistka. Nemáte někdo řešení? Vůbec nevím co tohle může dělat.. Vše je v základu, kromě tý vratný pružiny.
GHK MK12 mod 1
GHK MK18 mod 1
WE G17

Re: CG/VFC FNX-45

#129
Toto full auto začalo robiť kamosovi a aj mne , nie som moc znalý, čo sa týka spúšťového mechanizmu u pistoli , ale tam som vadu nenašiel. Robí to to od prvého výstrelu ?? Nám to začalo až po pár výstreloch , z toho som dedukoval, že bude problém niekde inde ako v spúšťaku, teda najskôr to vyzeralo ako nedostatočne cyklovanie kvôli malému množstvu plynu v zasobniku ... prefúknutie zasobniku nepomohlo. Skúsil som vymeniť potom napustné ventily za Madbull a vyzerá že to už ide dobre . Akoby sa zadrbali / ohli ihly na nápustných ventiloch a nebolo možné ten zasobnik dobre natlakovať. Každopádne zatiaľ vyzerá že som trafil závadu , lebo idú dobre. No tie zásobníky sa dost podchladzuje ajtak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
GHK-AK 105
VFC FNX-45

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron