CG/VFC FNX-45

#1
Dostala se mi do ruky tahle pistole, je tu někdo, kdo jí má a už se v ní "hrabal"?

Prozatím jsem jí jen oměřil (UltraAir GG a G&G.30) a hodnoty jsou okolo 85m/s (+/-1m) na kompletním základu. Na zahraničních forech jsem dohledal, že na rozdíl od reklamy CyGunu na ní bez nějaký destičky nepasuje RMR - což by snad mělo být červenotečkový mířítko :-D, při dlouhym sušení (nevim teda jak někoho napadne zbytečně 200-400x promáčkout spoušť na DA, ale...) praská občas kladivo a nějaký další součástky, už si to zas nepamatuju, apod.
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: CG/VFC FNX-45

#3
Vete, začal bych tím, že i na GG kope jako kůň :-D...a když budu pokračovat, budeš jí chtít :-DDD
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: CG/VFC FNX-45

#5
Pak bych pokračoval, že na ní neni vůůůbec žádný AS značení, pouze ostrý...

A to se ještě přiznám, že pískový zbraně vůbec nemusim, ale k týhle pistoli (a SCARu-H) to sekne jak prdel na hrnec.
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: CG/VFC FNX-45

#6
Zdar, já ji koupil minulej týden a musím říct, že zpracování se mi dost líbí. Přesně jak píše Vietnammarine, v pískové naprostá nádhera. K měřáku jsem se ještě nedostal, ale co jsem viděl ve všemožných recenzích, tak jim to lítalo všelijak od 75 po 100 m/s. Asi záleží, jak se kterej umpalumpa vyspal. Co jsem si zatím u mě všiml, tak se mi nepozdává pružina v zásobníku, když ji stlačím dolů, tak se kroutí na všechny strany a tváří se, že chce vyletět ven. A taky se mi zdá příliš slabá vratná pružina, objednal jsem si rovnou silnější, tak uvidíme. Dál chci měnit hlaveň za přesnou od ML.

Re: CG/VFC FNX-45

#7
S tou pružinou pravda, to jsem už četl. Když tam nabiješ přes tušim 20 kulí, tak časem začne lítat ven, ale vzhledem k tomu, že reálná kapacita je 15, tak mě to netrápí. Jakou tam dáváš silnější vratnou pružinu? Dělá se na ní přímo nebo z jiný pistole?
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: CG/VFC FNX-45

#9
Zkousel jsem ted propylen, cerstvou lahev, a narust nulanula prd. Mozna lehce vic kope. Taky jsem zjistil, ze DA mi nefunguje, a ze mi chybi packa pojistky pro levaka. Ta pistole je dokurvena asi vic nez jsem cekal


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron