Re: CG/VFC FNX-45

#91
To "Téčko" pro VFC je bohužel jen pro Glock. Alespoň je to tam napsaný.Lidi ani nečtou,natož aby mysleli.A to nemáš někoho kdo ty díly má doma? Nebo jinej krámek? Kupovat a zkoušet jestli to tam půjde nebo ne je docela zdlouhavej a drahej proces.Leda to přizpůsobit. Klíč jednoznačně musí tlačit tam co má,jinak je to taky na nic.

Re: CG/VFC FNX-45

#92
Vietnam, jasne všetko to pofotim , hneď ako budem doma a zavesim tu.
Vete, pozri , ja čítam , nie som zas debil, uvádzané to bolo pre VFC. Nie nemám nikoho a tu na Slovensku je všeobecne problém s dielmi ktoré sú u vás v ČR samozrejmosťou. Ja rozumiem ze toto skúšanie je drahé, preto neskúšam kým sa neporadím tu. Kľúč som kontroloval , našiel som na gumičke take dva zárezy a sedel medzi nimi, myslím že tlači na správne miesto. Kamarát ma FNSko a ten kľúč tiež nesedí pevne ale ma vôľu a napriek tomu mu to nerobí problém. Tipujem to na tu hlaveň, nič iné mi z toho nevychádza. Každopádne upnem fotky niekde a dám sem odkazy , nech ste z toho múdrejší.
GHK-AK 105
VFC FNX-45

Re: CG/VFC FNX-45

#93
To ze to kolegovi v FNS nedela problem muze byt jen tim, ze zatim. Jak psal Vet, tak ML Makaroni dokazou chvili spravne makat samotny (bez pritlaku at uz pres key nebo jen raminka) nez se zajedou. Ale jakmile "si sednou", tak je vse v haji (vlastni zkusenost s WE M14).

A vete diky za "kompliment", ale zas bych to nehnal tak daleko Diky mnozstvi zbrani taky jedu vetsinou metodou pokus/omyl, diskuze s tebou, a pak znovu a lepe Ten "brejnstorming" je i u tohodle konicku strasne dulezitej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: CG/VFC FNX-45

#94
Já souhlasim,jen je potřeba fakticky měřit a ne jen tak od oka to tam zkusit,jestli jo a nebo ne.Navíc se to demontáží a montáží hrozně opotřebovává. Z fotek asi nic kloudnýho nevyčtem. No ale uvidíme.A hlavně bych nebral v potaz co tam napíše prodejce,ten T key výrobce určil pro Glock ne pro ostatní pistole VFC. To je důležitější,páč prodejce mnohdy neví k čemu to vůbec hernajs může bejt a co to má dělat a proč nedělá. ML komponenty vyjdou draho a jestli pak ležej v šupleti,je to velká škoda.Na 99% bys to napravil A+ hopgumou ke spokojennosti-pokud souhlasí komora VSR. 60m s A+ hopkou je jasnejch.
Kupříkladu jsem byl dost nešťastnej s coltem od KWC-hopka BAX.Nešlo tam dát nic z ML ani A+ hopguma,šly tam maximálně 0,30g a střílelo to tak 55m max. No a po domácku jsem už schopen z toho střílet 0,40g na 60 i víc metrů. Musel jsem vystačit s originálem co tam bylo. Páč servis žádnej a výběr hopek na to nepasuje,natož díly. Je neštěstí koupit zbrań jinou než na co tu je servis. Mimo jiný se zdá,že VFC je nějak trpící na neduh hopka jak u dlouhých tak krátkých zbraní. Mě teda nikdy nenechala ve štychu A+ hopguma když tam něco jinýho nešlo co by bylo lepší.A rozdíl nebyl v boji tak markantní.Byl jsem poměrně přesnej s dlouhým dostřelem. Změř tu hlaveň v originále-ty zámky jak na komoru tak na gumu.Pak se daj změřit zámky na ML. A dál se uvidí.

Re: CG/VFC FNX-45

#95
Ja tam mam A+ gumu a zda se mi to v poho. Zadnej zazrak, ale ani propad. Vevnitr mi to prijde nachlup stejny jako Glock. Klasicky kolecko a ohnutej plech do kteryho se da dat ten kluc. Nic by spatnyho tam byt nemelo. Tezko rict v bitbe jsem jeste nepouzil.
Only in death does duty end.

Re: CG/VFC FNX-45

#96
Tak už som sa k tomu dostal. Do zámkov hlavne a pod sa ja nevyznam , nemám s tym skúsenosť , ale odfotil som čosi. Akurát som zistil že gumička od VFC je dlhšia , ale priemer je rovnaký. Som len na mobile , tak som to skúsil uploadnuť na G+ aspoň , hádam link pôjde : https://goo.gl/photos/zgkcsbnKUJZkTBNm8
Ak chcete ďalšie fotky tak kľudne hovorte čo treba odfotiť.
GHK-AK 105
VFC FNX-45

Re: CG/VFC FNX-45

#97
Tak takhle nepoznám nic moc. Hlaveň skutečně vypadá jak pro VSR-širokej hop,což chápu že zmate a jasně se může hodit guma ML.Podle dýlky je vidět, že guma jiná je,to už by mě zviklalo a hlavně je tam vidět ten řez na gumě-křidýlku,tak ten je špatně,řeže se křidýlko na druhý straně-ne u trysky. Zajímavý je to brko na komoře.To jen tak mimo konverzaci.Ale nevim jak jsou na tom ty zámky,páč pasovat by to mohlo.Jako chyběj ty míry.Na klíči je evidentní že to prostě nepůjde.Tam je vůle jak nasráno a to být nesmí.Podle mě to na ML není dělaný-vyplývá to z toho co vlastně vidíš když máš tohle jako upgrad ML před sebou a originál. Každej kdo zná fyziku ze 7 třídy by to viděl měl. Co by pasovat mělo,je ta A+ hopguma,ta by tam měla padnout jako prd. Nemusí být 2 nebo 1 generace,to je fuk která,ale měla by tam jít a hlavně fungovat. 1 generace A+ má křidýlko,2 generace nemá křidýlko a obě fungujou super.1 generace střílí dál a je míň přesná,druhá spíš naopak je přesnější,ale neletí tak daleko Vidím to suvereně na 60m s jakoukoliv generací hopgumy A+. A dál bych se s tím nezabýval.


Tedy občas to jde udělat tak,že to uděláš jako fixní pro jednu váhu kule a pro nějakej tepelnej rozdíl od-do.Ale to nedoporučuju,není to prostě ono.Mělo by to pracovat tak,jak je to navržený.

Re: CG/VFC FNX-45

#98
Jako problematický vidim toto:

1) Hlaveň nemá odpočívadlo jako ML hlavně nebo některý RaTechový, takže si nejspíš ML guma nesedne rovně, ale "natekle".

2) Díky tomu, že je guma kratší, tak ti přítlak nejspíš tlačí na jinym místě než by měl a to ti způsobuje ty úlety.
- Když sestavíš hlaveň, hopgumu a komoru, je mezi gumou a vnitřkem komory cca.1mm, možná míň, mezera?
- Tady:
Obrázek
?
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: CG/VFC FNX-45

#99
No ten kľúč sa mi nezdal hneď Vet. Kridelko som nevedel kde skrátiť , tak som kúsok zobral z oboch strán ale to bolo bezvýznamné.
Mimochodom , kamarát ma A+ pre WE open bolt, je tam rozdiel ak je to teda VSR hlaveň ? (Nepozeral som ponuku , len či to je použiteľné alebo mam brat novú) .
Vietnam, áno , nedokážem zošrobovat úplne tu komoru , je tam drobná špára ...
A taktiež som si všimol hneď jak som dával gumičku na hlaveň, že akoby koniec nesedel úplne presne ale akoby nedoliehal na hlaveň.
GHK-AK 105
VFC FNX-45

Re: CG/VFC FNX-45

#100
Tak jsme na 99% nasli kamen urazu. Jediny reseni by bylo udelat odpocivadlo a vybrousit novy zamky. Pak by to melo fungovat.

A nebo A+ guma, jen musis vybrat tu se spravnou dylkou, pac A + ma jak "pistolovou"(kratsi), tak "puskovou"(delsi). A ty potrebujes tu delsi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron