Re: VFC (umarex) G28/HK417

#212
Sadra17 píše:umi to všechno co má, ale v porovnání s ostatníma to nejni až taková pecka jak se to tváří tim bych to uzavřel



Jinak mě napadá - měl si to vůbec někdy v ruce že tohle říkáš ? S čím vůbec porovnáš, když dle tvého popisu nemáš ani dlouhý plyn?

Zatím mi přijde že 90% příspěvku co si přidal na toto formu bylo jen bezpředmětný trolení.
KWA MP9A1

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#214
Covece Spifire jestli rikas v mistnosti,tak to je na pistoli pokud nejde o hangar s pistole se da strilet na vic nez 50m a to uspesne navic to lip uhlidas jsi pohyblivejsi....a nikomu nic neudelas usetris pusku a hlavne te nemusi trapit ze ji neudrzis dlouho v zamerny a vic adrenace :)

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#218
Tak jsem si dneska říkal jaká to byla super hra, měl jsem docela dost lidí zabito, pár jich hezky vykřiklo, přijedu domu, a koukám že se mi nějak blbě vrací tryska... Praskla mi pružinka co drží trysku :D a ani jsem si toho v boji nevšiml. No při ceně náhradní trysku objednávám rovnou tu. Trochu jsem přitáhl hop, zároveň bylo teplo a už se konečně gumička zajela, takže přesnost a dostřel byl jinak super. Přišel za mnou nepřítel se slovy "sakra vždyt to bylo snad 100m, to si mě nemohl trefit :D
KWA MP9A1

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#220
No hlavně bylo nejlepší, že jsem kolem sebe měl dva s aeg, který ani nezkoušeli střílet, a ty koukali když jsem ho na první ránu trefil :D

Vubec netuším, přikládám to únavě materiálu když jsem hrál ve velký zimě. To pérko prasklo tak ve 3/4 délky. Buhví jak dlouho jsem to měl, nemusel jsem si toho ani všimnout.
KWA MP9A1

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron