Re: VFC (umarex) G28/HK417

#231
Mě vadilo jak se mi hadice za všechno chytala a když jsem například střílel z okna, tak překážela. Ale zase v zimě lepší než furt plnit.

Bohužel jsem neměl ještě možnost vyzkoušet tu trysku, snad dnes to zkusím alespoň na zahradě.

Doufám, že ta nová tryska bude fungovat dobře, aby jsme si na srazu zastříleli :D
KWA MP9A1

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#233
Já měl tlak stejnej jako mi dává propylen, měl jsem to vyloženě kvůli zimě - fungovalo to lépe než ohřívače rukou na zásobníku...

Každopádně jsem teda konečně dal novou trysku a paráda. Skvěle rozumí s gumičkou ( má trochu delší a tlustší tu část trysky, která jde do gumičky, takže lepší těsnění).

Střelba super, dolet za hranici 100 ( od oka - vím jak mám co daleko na zahradě )
KWA MP9A1

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#235
Jojo, po testování mi tam sedla ta autobot.

Původně jsem měl decepticons, ale ta neměla dolet co jsem chtěl. Přesná byla, ale ten dolet byl řádově o čtvrtinu menší - a to dělala kulička větší oblouček. S autobotem to letí líp, rovně.

No a maple leaf Diamond mi vůbec nešel, kuličky lítali cca 40m přede mě :D

A teda dal jsem na to nějakou kopii acogu - kolimátor. Ležel mi v garáži, pokud se mi osvědčí - což zatím dobrý, tak na to asi koupím Elcan Specter 1-4x.
I když ve skutečnosti na to patří ta obrovská optika a malej kolimec, v softu tam kde hraju jsem optiku nepoužil a je to obrovská váha navíc.
KWA MP9A1

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#240
spitfire píše:I když ve skutečnosti na to patří ta obrovská optika a malej kolimec, v softu tam kde hraju jsem optiku nepoužil a je to obrovská váha navíc.


Tu "velkou optiku" se chystá uveřejnit VFC... teprve s ní se dá o zbrani mluvit jako o replice G28

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron