VFC (umarex) G28/HK417

#1
Zdravím,

přemýšlel jsem že pořídím Nory, a k tomu jsem chtěl HK 417, nebo G28, přičemž se mi líbily ty od VFC. Ta 417 cenově špatná není. Co je ale pro mě otázka, nemáte zkušenost s jejich upgrade ? Obě by měli mít v základu pouze 1,6 J... Četl že se snad dělá pro ně NPAS, ale úplně ideální by byl nějaká "high power" tryska. Hop up by měli mít rovnou na vsr styl gumiček.. A pozor, vnitřek je, co jsem se dočetl úplně odlišný od HK416 od VFC(umarexu).

Konkrétně se rozhoduji mezi G28 a HK417 na kterou by šel tento kit pro prodloužení hlavně.

Vzhledově se mi více líbí g28, kde mě tedy trochu odrazuje cena, kterou bych nějak překousl pokud by to za to stálo.

Budu rád za cokoli :)
KWA MP9A1

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#2
Ono hlavně nemusíš zakládat nové téma, když už tady je.. :D ale nebudu rýpal :D

viewtopic.php?f=16&t=81

Jednu dobu jsem nad tím taky přemýšlel, ale nakonec upustil. V základu slabý výkon. Někdo na foru psal,(ale už nevím kdo, že hop guma stojí za hovno a je třeba měnit ze začátku.... a měl postřehy co by se mohly hodit. Mám pocit, že měl problémy když jel na propylenu, ale kecal bych, nevím to jistě. Možná už se na to nějaký upgrade dělá, těžko říct. Ale majtelé poví jistě více :-)

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#3
Tak to si sypu popel na hlavu že neumím hledat, díky :( včera jsem to tu prolejzal, hledal, a našel jsem jen o ty hk416. Asi jsem levej.


No, to je to co mě odrazuje, protože pokud by to mělo mít 1,6 joule tak je to málo, co si budeme povídat, i když v zahraničí to bude asi nadstandardní.
Což ale co jsem četl, tak někdo psal že už snad v základu to ma npas, čímž se to liší od hk416. S npasem na maximum v hk417 mu to dávalo 550 fps, s 0.20. Ale z mnohem kratší hlavně..

Gumicku bych samozřejmě měnil hned. Má představa byla pokud by jinak výkon zvednout nešel - protáhnout hlaveň do tlumiče (jedna z malá dlouhých zbrani který to v reálu mívají a sluší jim to) a zkusil si pohrát s tím npasem..
KWA MP9A1

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#5
Díky! já jsem zatím nějak pohledal, z čehož jsem se dočetl že hop up guma je nanic jak si říkal, stejně jako hlaveň, plus teda všichni si mění buffer, a to buď za nový, těžší vyráběný na zakázku, a nebo hephaestus je dělá za 50 usd, což je v ceně zbraně prd. Zároveň teda jsem zjistil že nový HK417 a g28 mají npas v základu, ale každej o výkonu říká něco jiného. Někdo tvrdí 550 fps s 0.2, někdo 500..
KWA MP9A1

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#6
To má v základu i špatnou hlaveň? Kolik má vnitřní průměr? Npas.... spíše bych se zamřil jestli se nato dají sehnat ND díly, po té bych řešil up.... jak něco odejde, a není možnost mít ND díly je to v řiti :-)

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#10
Tak je doma. Zpracování super, nic nevrže, vše kvalitní. Střelba v základu docela slabý, bohužel ta g28 nemá npas. Takže ho mám na cestě. Teď budu měnit hlaveň a hop up gumičku, ale stále si nejsem jistej za jakou značku. Hlaveň maple leaf + gumičku maple? nebo hlaveň ratech a gumičku A+? případě jakou kombinaci? díky!

Obrázek
KWA MP9A1

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron