Re: VFC (umarex) G28/HK417

#271
Chápu, toho bych se bál taky a jednou nebo pár ranama otestuješ prd. Je ta gumová objímka tvrdá? Protože pokud ano, tak by to teoreticky mohlo znamenat, že tryska s BCG nabíjí první kuli, ale nárazem do tý pryže odskočí a nabije další...

Zní to teda dost divoce, ale třeba kdyby se ti tam podařilo dát (aspoň na vyzkoušení) nějakou měkkou gumu (třeba samolepící těsnění do dveří/oken), která by náraz pohlcovala a BCG neodrazila, tak bysme aspoň viděli, jestli to může být ono, či ne.
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#273
Zkusil jsem to těsnění do oken. Skvělý nápad. Několik profilů jsem si sehnal, vyzkoušel a ten nejlepší použil.
Doublefeed prakticky zmizel, nebo jsem ho alespoň nezaznamenal.
Ale gumička po cca 200 ranách a ciklování je na padrť. Chce to lepší tvar a tvrdost.
Nicméně to funguje. Eště si hraju s myšlenkou, vylít to univerzálním silikonem, jestli to vydrží.

Těžší buffer objednám, v zahraničí taky dávají do zásobníků "ramjety". To už myslím je zbytečný, už teď to má pěkný výkon.
Obrázek


Odesláno z mého S60 pomocí Tapatalk
VFC G28 GBBR
Tanaka Works M700 Police
ASG MK 23
Custom TM G17

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#274
Chci se podělit o radost. Vytáhl jsem zbraň na první akci po vyřešení všech problémů.
A wau . . . Vše co jsem chtěl, jsem trefovat na první max druhou ránu, 70-80m kule letí hezky rovně a to není pořádně nastřelená. Po každém zásahu z dálky kam nikdo nestřílel jsem jásal jak malý kluk.

A teď dotaz, nebo nápad.
Nikde jsem neviděl že by se prodával krátký zásobník. Jak moc je reálný zakrátit plynový zásobník?
Obrázek


Odesláno z mého S60 pomocí Tapatalk
VFC G28 GBBR
Tanaka Works M700 Police
ASG MK 23
Custom TM G17

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#277
Max_ik píše:A teď dotaz, nebo nápad.
Nikde jsem neviděl že by se prodával krátký zásobník. Jak moc je reálný zakrátit plynový zásobník?
Obrázek


Odesláno z mého S60 pomocí Tapatalk


Urcite to jde, v zahranici jsem videl celkem dost zkracenych zasobniku. A u nas se urcite sikovny lidi s vybavenim najdou taky.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: VFC (umarex) G28/HK417

#278
Zasekaváni kuliček dela pružina na buffru nikoli ta velika vratna, diky te pružince a lehkem vnitřku se pak záver odráži od komory a nabíra druhou kouli, vymenil jsem základ za buffer od hephaistus myslim a vše ok. Nicméne pak se hodne spomalil ciklus nepomohlo ani vypodložkováni. Netušim kde sehnat pružiny do toho kvéru jesli nekto víte hodte mi tady prosim odkaz na stránky.
Tak a teť k trisce: Tady jsem tvrdě narazil pač tu trisku nikto jiny neděla a co je ješte horší nová verze tá z Npass em ani neni kompatibilni z normalnima flutventilama kce to hodne úprav a navíc tim jak je zmenšeny průmer uvnitr docházi k zpomalovani cyklu, jak tohle vyrěsit bez projektu a cnc fréz nemam tucha. Nicméne je potřebne udelat trysku po vzoru POSEIDON trysek které maji naprosto unikátni vlastnosti protitlaké hlavy no do 417 se jim nejak nekce. a v podstatě je to přesne to na čem mi celej ten projekt zůstal stát. Takže otázka zní : Máte někto neaké nápady nebo informace co pomúžou??

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron