Re: Představte se prosím

#43
zdar chlapí, airsoft hraju přez 8 let, vlastně jsem začal možná už před střední školou a od té doby uplynulo jak mnoho času tak mnoho etap vývoje jak mé osobnosti tak airsoftu všeobecně. 2 roky v začátcích jsem vydržel hrát s manuální puškou od cybergun, kdo pamatuje ví jak to bývalo drahé, kort pro někoho kdo neměl brigády a musel peníze shánět po korunách kde se dalo :) od té doby jsem vystřídal celkem dost zbraní, druhů a různých výrobců ale furt to nebylo ono, chyběla mi tam trocha tý reality. už delší dobu dělam v týmu mechanika a vrtám se takřka pořát v AEG puškách všeho druhu, už se mi to tolik zhnusilo že jsem se po dlouhém přemýšlení rozhodl zariskovat a prodal jsem sdvojí hóódně vytuněnou pušku s cnc mechaboxem kterou jsem vyladil do závratných ústovek a prodal jí pod cenou abych co nejrychleji koupil GBBR o které sním a básním již asi 3 roky bohužel na české scéně bylo do nedávna málo informací a tyto pušky začínaly takže jsem se nějak nemohl rozhoupat, nyní jsem spokojeným majitelem masady od firmy WE, množím zásobníky a kluci v týmu začínají slintat ve velkém :D zatím jsme se rozhoupali s kamarádem a oba dva jsme spokojení jako ryba ve vodě, to je to co jsme hledali, to co AEG mít nikdy nebudou, realističnost a rozborku kterou nám teď kolegové závidí, plyn má i svá úskalí ale co na tom sejde, láska na první pohled je prostě silná a věčná :) rád bych se tedy přiživil informacemi na tomto fóru a časem třeba i já sám přidal své zkušenosti nápady atd pro ostatní, všechny vás zdravím a těším se na doby kdy plynovky ovládnou svět, plynu zdar

Re: Představte se prosím

#45
Ahoj matusi, tohle je pro informaci pouze seznwmovaci tema nikoli technicke, najdi nebo zaloz si tema ve spravnem chlivku...

ty jekube ty ses tak trochu na fotky vit? :lol:
No stress, be EPeS

2RIFLES, Gcoy / 1RGJ, Bcoy

L-85 A2 WE (4J), L119 A1 WE (1,9J), G17 WE (1,1J), G18c WE (1,1J), m1911 A1 bell

Re: Představte se prosím

#47
Zdravíčko dobří lidé,
mé jméno je Michal, je mi něco lehce přes 20 (každej rok je to jinak a ztratil jsem přehled) a jsem z Havlíčkova Brodu. Momentálně studuji na ČVUT FIT v Praze.
V plynu jsem našel zalíbení někdy na střední škole, kdy jsem koupil první 1911 jako odměnu za maturitu. Pln nadšení z krásy mechanismu jsem se skoro okamžitě rozhodl, že musím mít i něco delšího. O několik měsíců později se na mne usmálo štěstí a za velmi hezkou částku jsem koupil SCAR-L. Ten jsem postupně upravoval až z něj před několika týdny vzešla verze SV.

Re: Představte se prosím

#50
Zdravím všechny,
jmenuji se Karlos, za měsíc mi bude 21 a jsem z Českého Brodu.. (východ Prahy.. :) ).. Jako skoro všichni softaři jsem začal na aeg a když jsem poprvé střílel s plynovkou tak jsem se rozhodl jakým směrem se budu v softu ubírat. Už jsem přes půl roku vlastníkem 416tky (zatím je v základu).

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů

cron