Re: Představte se prosím

#22
Máš recht,plynovka je prostě plynovka.Dobře žes začal už tímhle.Na aeg ani nemysli.Budoucnost je u plynu. 8-) Ale dobře vybírej,je to stále ještě v plenkách ty opravdu dobrý abys pohledal. Snad ti tenhle portál dá víc dobrýho.

Re: Představte se prosím

#23
Ahoj.
Kdo mě zná, tak ví že sem Beran... doslova. Pocházím z Brna, ale vyskytuju se v Praze. V softu se pohybuju cca 7 let. Začal sem tak jako většina "nově příchozích" na elektrice, ale pak sem si čuchnul k plynu a bylo rozhodnuto.

Re: Představte se prosím

#25
Super, pěkně se to rozrůstá.

Zkuste si najít čas a napište vlastní chlívek o zbrani - co je zač, co jste měnili a jak to pomohlo....a samozřejmě fotky, ty jsou důležitý :) ať mají další představu co a jak funguje.

Re: Představte se prosím

#28
Zdar vsichni. Je mi 23, jsem z prahy a vyskytuju se dost i v okoli benesova. Softim uz cca nejakejch 8 let urcite. Zacinal jsem jako AČRak pak nejaka marina a ted BW ktere hodlam konecne vzit za pacesy a doladit vsechen gear tak aby to bylo perfektni. Jsem cerstvym majitelem WE 416 (zatim bez UP) a do budoucna planuju G28 (tohle leto by mela byt dostupna VFC 417). Jsem diky praci spis obcasnej hrac ale beru to vse do plnejch. Zastavam nazor ze kdyz neco delam....tak poradne.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron