Re: Představte se prosím

#31
Ahoj lidi.
Jmenuji se Vlasta, jsem z Prahy. nar. 1990.
Airsoftu se věnuji cca. 8 let a od začátku se snažím co nejvíce napodobovat gear jednotky která mi slouží jako vzor a předloha. Což se mi teď poslední dva roky tak úplně nedaří ale...
K věci.
Jsem tak trochu milovník historické části vojenství a tedy mou předlohou je 2. prapor US Rangers v období WWII.
Vyzbrojen jsem TM Colt 1911 GBB a WE M14, prozatímně bez upgradu. (Ta pitomá klec na náboje u M1 Garand co se vyhazuje mě "bohužel" přesměrovala k trochu mladší pušce)
To je asi pro tento okamžik vše. Zdravím a děkuji za přijetí do Gasas.

Re: Představte se prosím

#32
nazdarek som Stevo mom. z prahy inac Trencan no nenapodobnujem a neorientujem sa k ziadnej specifickej casti armady ani jednotky nosim co mi pasuje pouzivam co mi pasuje az mozno na slabsiu alergiu na vychodny blok :-) ale som rad ze som sa stal sucastou nieco podobne uz bolo nacase zalozit nakolko dnesny airsofthasici stoja za .... takze z mojou mini vyzbrojou co je glock 18c od WE a M4 od We :-) snad budem rovnocenny super a dufam ze sa to coskoro rozbehne a konecne ziska pojem airsoft urcitu uroven a realitu na ktoru sa ja osobne moc tesim Softu zdar.

Re: Představte se prosím

#33
Tak vás tu vítám kluci, M14 jsem nedávno střílel a od tý doby mi leží v hlavě. Ještě že nejsou peníze a odvaha jít do dalšího kvéru. No a kupodivu to vypadá že i WE M4 je tu rarita :lol: Tak šup založit chlívek a napsat co se vám tam už vysralo, co je dobrý a samozřejmě fotky, na těch celej internet stojí....

Btw. Pražáci - to budeme muset udělat nějakej sraz na pivku..

Re: Představte se prosím

#35
Zdravim lidi. Jmenuju se Gabriel pochazim z Loun. Po 7 letech hrani AS s aeg jsem okusil vuni gasu. A uz nemenim :) Zacal jsem s KC 02 od KJW. Ale tu jsem musel prodat casem. Momentalne mam 2xglock 18C WE a pouzivam je do kitu RONI. Zatim zustavam u tohodle ,jeliko zjistuju ze z male pistolky jde dosahnout krasne vykony. :) A bez problemu dokaze konkurovat s dostrelem a kadenci dlouhym zbranim. :) O jakekoliv nove poznatky ohledne glocku od WE se rad podelim. Tesim se na diskuze s vama.

Re: Představte se prosím

#38
Ahojte,
Volám sa Rado, som z SVK (BA)
Fungujem na AEG (VFC HK416)
mal som GBB SIG SAUER od KJW
V dohľadnej dobe budem mať KWA HK45
A o troška neskôr plynovku MP7 (momentálne si robím prieskum a čakám na referencie na internete, nakoľko zatiaľ jediná replika 1:1 je od VFC a vraj vnútornosťami nič moc)

Na GBB ma fascinuje hlavne reálnosť zásobníkov, zaobchádzania a činnosť zbraní.

Rád by som v okolí videl viac only Gas akcií... čo je asi beh na dlhé traťe...
Naposledy upravil(a) Scath dne 29 čer 2014 15:17, celkem upraveno 1 x.

Re: Představte se prosím

#40
Ahoj jsem Jiří, na netu znám jako Kostbone. Se softem teprve začínám, ale hned jsem se zamiloval do CAA RONI Kittu. Společně s Glockem a delší hlavní bych z ní chtěl časem udělat primárku, nebo alespoň konkurenční zbraň proti ostatních s AEG. Zároveň také momentálně řeším neduhy plynovek a WE Glocků. Rád si nechám poradit a rád poradím, na co jsem již přišel, takže se klidně ptejte.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů

cron