Re: Představte se prosím

#391
Zdravím ve spolek, Jarin jméno mé, průzkumák AČR, věnuji se military airsoftu něco kolem 15 let. Nyní vlastním ARMY G17 a plánuji přechod i s dlouhou na plyn v podobě HK 416. O plynu toho moc nevím, proto doufám že se zde něco dozvím.

Re: Představte se prosím

#392
Ahoj všichni, zdraví vás Martin z Přelouče. Airsoft už dělám 17 let ale nikde jsem doposud nevlastnil dlouhou plynovku. Chci pořídit dlouhý plyn, který budu krmit propilenem a rozmýšlím se mezi GHK a Full upem od WE, Ideálně AK.

Re: Představte se prosím

#393
Zdravím chlapy a snad nějaká děvčata..
Soft hraji 8let..
a po mnoha ladění aeg jsem se rozhodl že pořídím plyn..
AEG mě zklamala a vůbec zbraň na baterky není zbraň.. nějak v posledních letech se mi AEG zhnusily..
Mám teď necelý rok Masadu od WE. A je to paráda..
Rád bych tu využil znalostí a moudrosti ostatních nadšenců..
Snad budou i mé rady ku prospěchu..;-)
Díky..Max

Re: Představte se prosím

#394
Zdravím,
jmenuji se Kuba a airsoftu se věnuji přes 15 let. V poslední době přemýšlím, že bych začal s plynovkama, takže hledám po internetu různé informace od zkušenějších uživatelů. A doufám, že zde najdu co potřebuji.

Re: Představte se prosím

#398
Koukám, že nových lidí tu moc nepřibývá.. Tak se tu pokusíme představit. :D kdo ví kdo si to bude číst, že.
Soft hraji už delší dobu.. před cca 8 roky jsem přešel na plyn. Jsem rád, že to tak bylo. Nemůžu si vynachválit údržbu zbraně oproti AEG (že by to tu nemělo být napsané :P ). Vlastním 2x KC-02, které delší dobu modifikuji na určité zbraně. Dřevěná pažba, Full Auto, 3D tisk.. vlastní součástky a tak dále. A samo sebou i jiné záložní zbraně plynové.. :) Nebojte to nejdůležitější napíšu až na konci.. a to možná bude teď..
Říkejte mi Hozzy a jsme z Prahy (to divný město někde ...)

Re: Představte se prosím

#400
Zdravím, venujem sa reenactingu, som fanúšikom platformy AR-15 a po dlhom uvažovaní som sa rozhodol prejsť na GBB z dôvodu vyššej realistickosti. Rád by som preto získal čo najviac užitočných informácií aby som nespravil chybu, čo bol hlavný dôvod mojej registrácie.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů

cron