Re: Představte se prosím

#423
Zdravím,

jsem z Berouna, vlastním plynovou Tanaku Kar 98k, jezdím wwII airsoft, samozřejmě za Němce, občas nějakou ukázku, ale hlavně ten airsoft, teď dělám na zbrani nějaké úpravy a chci se podívat na nějakou další inspiraci.

Re: Představte se prosím

#424
Zdarec,
mé jméno je Patrik, je mi 26 let a jsem z Brna.
Na první akci jsem byl někdy před 11 lety, teď se po několikaleté pauze k tomuto koníčku vracím.
Z plynu vlastním jen WE Glock, dlouhá přijde snad časem a potřebuji načerpat inspiraci : )

Re: Představte se prosím

#425
Ahoj jmenuju se Ondra a k softu se s kamarádem chcem vrátit po cca 10ti letech, jsme z Ústí nad Orlicí a já osobně vlastním zatím pouze mk23 od TM, kterou jsem původně plánoval jako záložku. Nicméně po pár úpravách o tom začínám dost pochybovat, v baráku bych tím dostat nechtěl, to ale nic nemění na tom, že je super. No a teď mám dilema jestli jako zálohu hi-capu jako tenkrát, G17, nebo Berettu M9a3... ale to se nějak vykristalizuje

Re: Představte se prosím

#426
Umarex/KWC M9A3 mam, je hezka, mam Beretty tuze rad, ale bud na me padnul blbej kus, a nebo je to krumpl komplet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: Představte se prosím

#427
Ahoj,

airsoftu se věnuji už nějaký Pátek(možná už moc dlouho :-D).

Jako většina jsem začínal na AEG.

A po té přešel na plyn.začal jsem u WE(glock 26 advance tan,glock 17 , 1911 ,HK416).

Teď si naprosto chrochtám u GHK G5 a ASG 10/22.A omlouvám se určitě někoho triggeru ale dlouhé WE nikdy víc :) .

Re: Představte se prosím

#428
lamma11 píše:Ahoj,

airsoftu se věnuji už nějaký Pátek(možná už moc dlouho :-D).

Jako většina jsem začínal na AEG.

A po té přešel na plyn.začal jsem u WE(glock 26 advance tan,glock 17 , 1911 ,HK416).

Teď si naprosto chrochtám u GHK G5 a ASG 10/22.A omlouvám se určitě někoho triggeru ale dlouhé WE nikdy víc :) .



To je v pohode. My jsme tady pomerne tolerantni :-D
Dokonce se spousta z nas naucila se svym mentalnim nedostatkem (WE) žít. :-D
G5 je popici kver ale je skoda ze nema realnou predlohu a ze obcas praskaj tela
dum spiro spero

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů

cron