Re: Představte se prosím

Zdravim plynare, jsem z trutnovska , softim uz nejakej ten patek, vetsinu z toho za AS Team Vitezna, v plynovkach se uz taky nejakou chvili hrabu. Momentalne to jsou WE M16A3, M700p a z pistoli WE Glock 17, WE Desert warrior 4.3 a KJw M9A1. Dal zacinam propadat kouzlu HPA.

Po delší době opět zdravím.
Byl jsem tu někdy na přelomu 2014/15, mé první představení je na straně 9. Nějak se mi tehdá do záliby ve zbraních (samozřejmě plynových) vmísily RC modely a prostě jsem tomu propadl. Dlouho jsem tu pak nebyl a byl smazán. Teď se mi to nějak obrátilo a zase jsou na pořadu dne zbraně. Moc toho ale nenastřílím, spíš se "mazlím". Jsem stále bez závazků tak si můžu dovolit "utrácet", teda zatím :-)
Od té doby nečinosti mi zas něco přibylo, nějaké revolvery, WE AK, Vánoční dárek WE M16A1, no a poslední přibyl Springfield M1903A4 od G&G. Staré pušky prostě miluju.
Nejsem žádný velký spisovatel a čtenář, tak než tady přečtu vše co se tu napsalo od doby co jsem tu nebyl, tak nebudu opět smazán :-) Snad ale něco napíšu ohledně věcí co doma mám (hodně je toho stále rozebráno a čeká ty roky na dodělání, času furt není a práce unavuje, pak už se zase nechce. Chtělo by to alespoň půl roku prázdnin).
No a navíc jsem si přičuchnul k propylenu tak už jsem vyřízený :-D

Ahoj, jsem Radek. Pocházím z Vysočiny, ale žiju v Praze. O airsoftové zbraně se zajímám cca 2 roky. Mám doma zatím jen Glock 17 od WE. Chci si pořídít i dlouhou plynovku, s největší pravděpodobností nějakou AR -15. Chtěl bych si ji i časem upravit k obrazu svému a tady chci nasát informace a zkušenosti.

Ahoj, jmenuju se Pavel a bydlím v Praze. Airsoft hraju od roku 2006 :) Pořád mi zde přibývají GBB zbraně u kterých občas řeším nějaké problémky (WE HK416,WE m4, WE glock 17, SR25 HPA, E&L AK74 HPA) a nyní moje největší láska - M4 od WA - kterou sem si koupil na náhradní díly na burze a chci si ji zrenovovat (kdysi to byl můj první GBB kvér který jsem prodal a dodnes toho lituji). Dostal jsem na tuto stránku doporučení od týpků v morrisu když sem se byl ptát na dostupné díly :)

Těším se na komunikaci s vámi a postupně přidám pár rad a typů jak svoji novou štouru zrenovuju // případně si rád nechám poradit od zkušenějších ohledně dílů :)