Re: Představte se prosím

#461
Zdravíčko,
mé jméno je Adam. Airsoft hraji aktivně cca 2 roky. Dříve jsem se o něj zajímal a bohužel jsem se k němu dostal až takto pozdě. 2 roky hraji se "zakázané slovo" zbraněmi a chtěl bych si vyzkoušet právě GBBR zbraně.
Na fóru bych chtěl načerpat informace o GBBR zbraních a různých značkách a poté vybrat právě tu ideální, které bych nelitoval (jako jedné L96, kterou jsem si koupil a hrál s ní sotva 3x - ale nebyla tedy v cenové kategorii 5.000 a více...).

Re: Představte se prosím

#463
Zdar,
jmenuji se Milan a začal jsem s airsoftem kolem roku 2006. Tehdy byl manuál od TM považován za neuvěřitelnou zbraň. Postupně jsem přesedlal na AEG. Následně jsem však kvůli nedostatku času přestal hrát. Před pár lety jsem však oprášil své maskáče a opět vyrazil. Tento rok jsem si poprvé pořídil GBB P-09 od ASG a ACP601 od APS, a jelikož jsem u plynu úplný začátečník, tak bych zde rád získal užitečné informace ohledně GBB zbraní a jejich údržbě.

Re: Představte se prosím

#465
Čau, jsem Michal a přestože hraju asi 12 let, GBB používám jen pistole. Rád bych se tu dozvěděl něco od zkušených uživatelů dlouhých plynovek a našel inspiraci.
Jsem Amík a tahám woodland, takže určitě budu hledat nějaké AR nebo SCAR. Zároveň mám rád glocky, kde už jsem něco málo skládal a rád se s těmi zkušenostmi podělím.

Re: Představte se prosím

#466
Čau všem
Pro lepší hraní postupně přecházím na gas. Momentálně 416 od WE kterou si upravuju jak to jde a postupem pravděpodobně umarex. Převážně zde hledám informace zkušenějších gas borců s úpravami. Jinak hraju v rámci jížních Čech.
Díky za pozornost
BGAT#1

Re: Představte se prosím

#467
Zdravím

Jsem František z Píště kousek od Ostravy. Airsoft hraji od roku 2012. Na GBB jsem přešel dva roky zpět. Vlastním AK74 od značky WE, M4 od značky WE a KAC PDW od značky WE, který je dělán na cqb s bubnovým plynovým zásobníkem. Nedávno jsem také si pořídil AK74u od SRC a nevím si s tím rady, proto jsem také tady. Představuji si od fóra: abych se přiučil nějaké ty nové věci a předal svoje zkušenosti se zbraněmi značky WE. Jo a hraji v okolí Ostravy.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron