Re: Představte se prosím

#181
bendercz píše:Ahoj kluci,

jsem z Týnce nad Sázavou a zatím jsem hrál s G36C od CYMA a SL9 od ARES a KWC ( KWA?) G17. Na akce jezdíme hlavně na Točnou a úplně jsme tomu propadli. Máte tady super forum a snad sem nějak zapadnu.

Teď už jsem taky tyneckej takže když bude čas a nálada tak můžeme neco podniknout

Odesláno z mého HM NOTE 1LTE pomocí Tapatalk

Re: Představte se prosím

#184
Zdravim. Viac menej som v airsofte novacik ale roky som sa venoval strelbe s ostrich zbrani. Postupne sa fo to o plynovkach ucim, rozoberam, opravujem co poseriem a ostranujem nasledky silikonu :D Co sa tyka vybavy tak su to samozrejme plynaky, GHK KAC PDW a KWA M92, trosku uprav som uz urobil, nastavitelny hop up, nove tesnenie, pruzinky a pod. Na toto forum som prisiel nacerpavat informacie, popripade sa poradit. Za spristupnenie fora vopred dakujem. Plynu zdar !

Re: Představte se prosím

#185
Ahoj, Honza z Prahy. Plynové zbraně mě uchvátili asi před 3mi měsíci. Takže jsem si koupil zatím záložku (SIG P226 E2 WE) a nyní prodávám AEG a vybírám dlouhou :) Nejspíše to bude SCAR od WE. Díky za přijetí.

Re: Představte se prosím

#186
Samuel píše:Jelikož postupně skládám cajky na střelce US army z období války ve Vietnamu, zajímají mne pochopitelně především zbraně z tohoto konfliktu. Rád ale omrknu i další varianty jako možnost doplnění stávající výzbroje o něco modernějšího.


Konečně další Namař! Vítej!
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: Představte se prosím

#188
Zdravím, Honza (J.J).Už chvilku jezdím s klukama od USMC(NAM) .Ale celou dobu s AEG o kterých jsem byl přesvědčen že jsou to absolutně nejlepší co může být, do té doby než přijel na akci s plynovou M14 vietnammarine. Přesto že jsem byl z toho všeho nadšen tak pořád ve mě zůstával jakýsi předsudek že strašně utratím za plyn,díly.....
Až nedávno jsem dostal (k narozeninám) colt 1911 od WE který mě přesvědčil o tom že plynovky budou má krevní skupina. V současnosti hodlám pořídit M16A1 od WE a do budoucna celkově nahradit všechny AEG za plynové.
To by bylo asi to nejdůležitější o mě.

Re: Představte se prosím

#190
Zdravím a pozdravuji,

jsem 181cm vysoký, 82kg vážící, modroký šohaj z Jižní Moravy a rád bych se touto cestou seznámil s kozatou plynařkou :) Dělám si prdel :) Pravdou je, že po 6 letech elektrikaření jsem si pořídil SVD na CO2 a musím uznat, že toto je docela jiné kafe. V blízké době přibyde ještě M92 od WE druhé generace a potom to bude zřejmě ještě L85/86. Jsem ze Židlochovic a vyhledávám hlavně akce v okolí cca 60km. Těším se na výměnu zkušeností a společné akce.

Buďte dobří

h

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron