Re: Představte se prosím

#261
Čau Ahoj ! ..
Já sem Fllypi. A jsem alkoholik .. eee ... spletl jsme se .. jiný fórum :D ... a teď vážně.

Érsoftu se věnuji už asi 10 let , posledních 5 let jsem člen KVH 3 PARA Olomouc ( http://www.3para.cz/ ) a jsme součástí DPM Aliance.
Jsem podnikatel ve zdravotnictví a pocházím ze Šternberka kde i pracuji.
Aktuálně , na poput T-Doga , jsem vlastníkem WE L85A2 a TM SIG 226.

Re: Představte se prosím

#266
Plynu zdar,

som rád, že som natrafil na fórum, kde je aktívnych toľko ľudí so skúsenosťami ohľadom fungovania, opravy a vylepšovania plynových AS zbraní. :) Airsoftu sa venujem už niekoľko rokov, ale mojou najväčšou vášňou vždy bolo hlavne modifikovanie a tuning AS zbraní. Za posledný rok som sa pomaly preorientoval z klasických elektrík na manuálky, hlavne brokovnice, a posledné mesiace ma to čím ďalej tým viac ťahá k plynu. Momentálne mám rozrobené dva projekty. Prvý je prerobenie manuálnej Winchester 1873 od KTW na plyn a druhý je "postaviť" si glock ako primárnu zbraň na arénový airsoft. Verím, že ak si nebudem vedieť s niečím rady, tak tu dostanem plnohodnotné rady ako ďalej.

Re: Představte se prosím

#268
bendercz píše:Vitaj :) . Snad tu neco najdes a hlavne napises o svoji Winchestrovce.


Od utorka mám v Čechách na colnici stopnutý ten plynový set, ktorý som objednal do Winchestrovky. Známy by mi to tam mal dnes/zajtra vyzdvihnúť, tak dúfam, že budúci týždeň už bude doma a začnem sa s tým hrať. Plánujem tu potom o nej napísať pár slov, možno by to niekoho zaujímalo. :)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron