Re: Představte se prosím

#262
Dobrý den, zdravím, nazdar,

Airsoftu se věnuji jíž déle jak 5 let s pár přestávkami protože - alergie. Vlastnil jsem MP5A4 od Warrioru a vlastním M4A1 od G&P Industrial, podařilo se mi na zbrani zlomit kovové tělo a nalomit i kus mechaboxu, když jsem běžel proti...do něčeho jsem narazil a prolítl se. To je ta chvíle kdy slyšíte křupnutí a doufáte, že to bylo Vaše žebro a ne zbraň...to nevyšlo.
Spolu s dalšími zapálenými kolegy děláme pár lidí US Army a pár lidí British Army. Všichni máme buď M4/M16 nebo L85A2 a k tomu všichni, i když to bude znít divně, všichni máme zásobníky na 30 ran. Každý tak 6-8. Většinou během žádné hry ani půlku nevystřílíme. SEMI stačí. A kadence a zvuk vrtačky nám moc u zbraní nešmakuje.

Sice neděláme reenacting ale s výstrojí se snažíme přiblížit jednotkám v různých konfliktech, jsme fandové do výstroje a vůbec. Což patří i ke zbraním, proto 30 ranné zásobníky. Ovšem to není nic oproti plynovým kouskům. Vždy jsme po těchto typech zbraní hleděli s respektem. Proto se chceme dozvědět i něco víc a zatím jen já, zájemce o WE M4. Později snad i kolega z týmu se zájmem o plynovou L85. Spoustu informací už jsem si tu pročetl, na pár věcí ale jsem stále nenalezl odpověď.

Nikde jsem nenašel nějaké lepší diskuze ohledně plynových zbraní, než jsem narazil na forum, kde bylo obecné téma o zbraních od WE a jistý člen Jekub napsal toto: "Pokud to myslíš vážně tak mrkni na gasas.cz určitě ti tam zamotáme hlavu že nebudeš vědět co dřív koupit za zbraň :)"

A tak jsem tu.

Re: Představte se prosím

#264
Čau Ahoj ! ..
Já sem Fllypi. A jsem alkoholik .. eee ... spletl jsme se .. jiný fórum :D ... a teď vážně.

Érsoftu se věnuji už asi 10 let , posledních 5 let jsem člen KVH 3 PARA Olomouc ( http://www.3para.cz/ ) a jsme součástí DPM Aliance.
Jsem podnikatel ve zdravotnictví a pocházím ze Šternberka kde i pracuji.
Aktuálně , na poput T-Doga , jsem vlastníkem WE L85A2 a TM SIG 226.

Re: Představte se prosím

#269
Plynu zdar,

som rád, že som natrafil na fórum, kde je aktívnych toľko ľudí so skúsenosťami ohľadom fungovania, opravy a vylepšovania plynových AS zbraní. :) Airsoftu sa venujem už niekoľko rokov, ale mojou najväčšou vášňou vždy bolo hlavne modifikovanie a tuning AS zbraní. Za posledný rok som sa pomaly preorientoval z klasických elektrík na manuálky, hlavne brokovnice, a posledné mesiace ma to čím ďalej tým viac ťahá k plynu. Momentálne mám rozrobené dva projekty. Prvý je prerobenie manuálnej Winchester 1873 od KTW na plyn a druhý je "postaviť" si glock ako primárnu zbraň na arénový airsoft. Verím, že ak si nebudem vedieť s niečím rady, tak tu dostanem plnohodnotné rady ako ďalej.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host