Re: Představte se prosím

#2
Nazdar, vratil jsem se k AS zbranim po vice nez 10 letech a zvazoval jsem do ceho jit. Rozhodl jsem se pro plynove zbrane, na tercovou strelbu. Zatim mam doma KAC PDW od WE se systemem AWSS, na ceste z TW mam kit na prestavbu na open bolt. Chtel bych svoji sbirku rozrust na 2 pistole a 2 dlouhe.
Daytona G&P WOC M4 Magpul (HPA)
Daytona G&P WOC M4 DD (HPA)
Daytona E&L AKS74 (HPA)
Daytona CA G36C (HPA)
Escort MP5A5 (HPA)
GHK AKMN (GAS)
Marushin M1 Garand (GAS)
WE Makarov PMM (GAS)
KSC MP9 (GAS)
VFC MP7 (GAS)
KWC Mini UZI 2011 (CO2)

Re: Představte se prosím

#3
Zdar, Jakub, z Prahy, jakmile jsem si ozkoušel plynovou M4, tak to bylo jasný, po dlouhym zkoušení a vymejšlení jsem nakonec pořídil Ratech M4. Jinak jezdim za Brity, kde pro jistotu ještě používám šicí stroje ve variacích různejch kulometů :)

Re: Představte se prosím

#4
Zdravím jsem ze stověžatá matička Praha a po dlouhých letech elektrikaření mě nakonec dostaly plynovky,resp.CO2 páč již před tím než airsoft vůbec vznikl jsem se zabýval střelbou ze zbraní na CO2.No i s jiným pohonem.Dnes je to úplně jinde a tak k aeg se vracet nechci.Ani elektrickej blowback se nemůže rovnat kopnutí plynu a řinčení závěru.Vždy jsem jezdil US-Army a hodlám to dodržet i nadále. Žoldáctví se nevyhybám. Stále sleduju vývoj plynovek a tak pokud se mi něco zalíbí že bez toho nebudu moct bejt,tak to koupím.Tomuhle se neubráním nikdy asi. Mám M4,UZI a 2 glocky,vše plyn samozřejmě i když nějaká elektrika by se doma taky vyhrabala.Nejraději system WA,mám rád maximální realitu.Poměrně rád se v tom taky hrabu a vymejšlím vylepšeníčka.

Re: Představte se prosím

#5
Tak ať jen nekomanduju :-) Bydlím kousek od Uherského Brodu, ale pocházím z Hradce Králové kde jsem s airsoftem začal někdy v roce 2004 předtím proběhlo nějaké to picání s taťkou z Academek a UHC pistolí. Nějak do roku 2008 jsem jezdil za BW. Pak jsem zkusil přejít na WWII USA paragána, ale to se nezdařilo a z AS byl konec. Loni jsem do toho zase vlítl jen tak si občas zapicat, ale udělal jsem krok špatným směrem k aeg. Ten Jsem napravil až letos definitivním vstupem mezi plynaře. Výstrojí si jedu svoje. Nejoblíbenější barva Coyotí a foliage. Sedlám značku KJW a to Kc-02 (ruger 10/22) a teď přibyla záložka Kp-01 (Sig P226).
GHK M4 MOD2 V1
KJW Sp-01 Shadow

Re: Představte se prosím

#6
Zdravím, jsem z Uherského Brodu, ale pracovně poslední roky Praha. AS hraju 8let, začátky s AEG ale poslední dobou začínám přicházet chutí k plynu. Čím víc k reálu tím líp. Plynovku WE HK416 mám od Vánoc. Postupem doplněnou o RA-TECH upgrade. Další plynovku kterou jsem sice před časem prodal byla WE M9. Nyní nová WE Glock G17 4.gen.

Re: Představte se prosím

#7
Zdar bando. Jsem FLEXI. toho casu Chomutov, jinak slovačisko jak řepa. :D Jsem hrdým majitelem dvou kačen KC-02 a nebyt jekuba tak ani nevim ze to na webu znovu jede. Dale vlastnim inokatsu m4, mp9 asg/kwa, kjw glock 19 jako zalozku. co víc říct? za pochodu poznáte.

Re: Představte se prosím

#8
Zravíčko ve spolek.

Jsem Severan neboli Northman řečený, toho času v Chomutově. K plynovkám a vrtání v nich jsem se dostal omylem :o) Chtěl jsem vlastnit 1911 s kolimátorem a tak to vše začalo. Vzhledem k tomu, že nikdo nebyl ochoten poradit co a jak, vydal jsem se na zdlouhavou a trnitou cestu a propadl krátkým plynovkám a po seznámení s Flekem ještě ke všemu dlouhým toho času Inokatsu M4. Toť v kostce vše.

Re: Představte se prosím

#10
Zdravím páni k plynovkám som sa dostal podobne ako severan chcel som začať s AIPSC a zbraň čo som si kúpil po pár výstreloch skončila keďže nebol nikto čo by sa tomu rozumel tak som sa to toho pustil sám vďaka jeho skvelím článkom a skúsenostiam sa mi nakoniec podarilo s niekoľkých nefunkčných zbraní vyrobiť spoľahlivé a výkonné kúsky ktoré momentálne zbierajú body po súťažiach v Poľsku a Slovensku. Podarilo sa mi spojazdniť systém preplňovania Propánu z 10 kg fľaše do menších prenosných fliaš benzomatic používaných ku spájovacím horákom. Rád by som prispel aj svojímy skúsenosťami do tohto fora.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron