Re: Připomínky a návrhy

Snad nezalozim vlakno,ktere tu uz je a nezlincujete me tu ;)
procetl jsem snad cele forum skrz na skrz,ale nikde jsem nenasel neco podobnemu tomu co jsem hledal;)
k softu jsem se vratil asi po dvoulete pauze a predtim jsem se mu venoval x let. Nicmene jen s kolovrarky. Takze je pro me gas neco noveho nepoznaneho kudy chci svuj konicek dal rozvijet,ale chybi mi tu nejaka sekce kuprikladu slovnicek pojmu vysvetlivky co je co. Jaky ktery dil napriklad k cemu slouzi a jak funguje ;)
Pokud tu neco podibneho uz je a ja to prehledl onlouvam se a prosim admina o smazani prispevku ;) diky :)

vwmathes píše:Snad nezalozim vlakno,ktere tu uz je a nezlincujete me tu ;)
procetl jsem snad cele forum skrz na skrz,ale nikde jsem nenasel neco podobnemu tomu co jsem hledal;)
k softu jsem se vratil asi po dvoulete pauze a predtim jsem se mu venoval x let. Nicmene jen s kolovrarky. Takze je pro me gas neco noveho nepoznaneho kudy chci svuj konicek dal rozvijet,ale chybi mi tu nejaka sekce kuprikladu slovnicek pojmu vysvetlivky co je co. Jaky ktery dil napriklad k cemu slouzi a jak funguje ;)
Pokud tu neco podibneho uz je a ja to prehledl onlouvam se a prosim admina o smazani prispevku ;) diky :)

Zaloz vlakno a dej podnety.
No stress, be EPeS

2RIFLES, Gcoy / 1RGJ, Bcoy

L-85 A2 WE (4J), L119 A1 WE (1,9J), G17 WE (1,1J), G18c WE (1,1J), m1911 A1 bell

Paja píše:Takhle. Přílohy nejspíš zakážu, protože má webhostingu mám asi zadarmo jen 30 MB což je bych chtěl využít pro fórum jako takové. Proto je lepší použít nějaký externí web úložiště typu rajče, imageshack atd. Dobrý tip je třeba vkládat fotky třeba z telefonu přes tapatalk. Ten to nahraje myslím přímo na imageshack.

Ale tapatalk momentálně nejede. Chystám nějaké úpravy tak pak to zase pojede.

Jak uz jsem psal jinde server mam a na nem dost mista na miliony obrazku ;)
No stress, be EPeS

2RIFLES, Gcoy / 1RGJ, Bcoy

L-85 A2 WE (4J), L119 A1 WE (1,9J), G17 WE (1,1J), G18c WE (1,1J), m1911 A1 bell