Re: Představte se prosím

#113
Zdravím Vás,

Mladej kluk, z Mrákova, Extreme-airsoft. Snad se tu ještě na mě nezapomnělo.

Rysa-cz se vrací a snad se sem občas kouknu.

Airsoft nehraju, zbraně nedělám....už mě to nebaví. Dělám jen moje ultimátní kousky a pokusy :) O Ty se tu s Váma podělím.

Re: Představte se prosím

#116
Ahoj. Já bydlím už léta v Praze. Má cesta k AS byla nejspíš předurčena hned od dětství, kdy jsme si s kamarády vyrobili první praky s gumou od kalhot. Od té doby mne střílení pro zábavu neopustilo a přes dětské kuše, luky vlastní výroby a vzduchovky jsem se dostal až ke své první manuální noname pistoli, kterou jsem si pořídil na střední škole někdy v roce 98. O pár let později pak přibyla plynová KSC Beretta M92, plynová Tanaka Works M700p, manuální Marui CZ 75, AEG Classic Army MP5A4, CO2 ASG CZ 75D Compact s blowbackem i bez blowbacku (tu si nekupujte, je trapná), CO2 ASG Dan Wesson 6“, CO2 APS APM50 a nejnovější přírůstek do rodiny – plynová WE Tech M14 EBR (scout verze). K tomu všemu nějaké ty upgrade díly, puškohledy, kolimátor, svítilny, výstroj.
APM50 a EBR čeká v blízké době nějaké to tunění. APM50 od výroby postrádá hopup a pro EBR mám již koupenou 500 fps trysku a NPAS od RA-Techu. Upgrady si rád dělám sám, ale nemám pořádnou dílnu, takže možnosti jsou omezené.
Co se samotného hraní týče, nemám žádný tým, nehraju si na žádnou armádu ani jednotku a to nejdůležitější, co mi AS přináší, je dobrý pocit z lovu krásnou zbraní.. :)

Re: Představte se prosím

#117
Zdar, tak jsem se konečně zaregistroval.
Jsem z Prahy ( Praha je nej!!! :-D )
Plynovku už mám asi 2 roky a do AEG bych už nešel :-).
Moje primární zbraň je M4 od WE - původně byla v systému close-bolt a následně jsem přestavěl na open-bolt. A sekundární je Glock 19.

Lucky.

Re: Představte se prosím

#119
Zdar,

přešel jsem z AEG na plynovky a hledám poznatky technického charakteru. Jde mi primárně o poznatky ohledně upgrade. Sekundárně si rád počtu o všem, co mi pomůže stát se v tomto směru soběstačným. Toto fórum mi bylo doporučeno, že prej se tady dovím co potřebuji.

Re: Představte se prosím

#120
Poprosim všechny nove prichozi členy aby se zde chovali "tiše" a prispivali pouze o problematice kteta neni bezne dostupna nebo zde neni uz zminena. Neradi by jsme aby zde byli zbytecna a duplicitní temata. Diky všem
dum spiro spero

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron