Re: Představte se prosím

#121
Zdravím,
jmenuji se Lukáš a jsem z Jižní Moravy, konkrétně hodonínsko. Zaregistroval jsem se tu, protože si chci zvětšit poznatky o tolik nerozšířených plynových zbraních, radou s výběrem zbraně a také se chci v AS zaměřovat na reálnost boje.

Re: Představte se prosím

#122
Vítám tě tu.

Skutečně příští rok (teda 2015, je to už za pár:) je od airsoftwars (věkem prověřená skupina organizátorů akcí, který mají slušnou úroveň) plánovaná jednodenní pouze plynová akce. Trochu to řešíme tady: viewtopic.php?f=9&t=30&start=30#p1717

Hlavně měj trpělivost, máme tu teď trochu zmatek, s radostí čti co tě zajímá, s rozumem se ptej. Je tu už spousta informací, jen se občas musí trochu víc kydat ten balast okolo (ale na tom se taky maká).

No a kdyby jsi něco potřeboval, tak velmi silná klika plynařů je v pražskym morrisovi (www.armymarket.cz) a taky se kousek od nich co tejden-14 dní scházíme na pivku a na pokec, tak klidně můžeš otestovat co jsme zač.

Re: Představte se prosím

#123
Zdravím,

vracím se po letech k Airsoftu a vyzkoušet plynové zbraně mě vždycky lákalo, jelikož jsou realističtější. V současné době mám AMG M4. Bohužel se trochu rozpadá, takže spíš se budu muset poohlédnout po něčem jiném.

Re: Představte se prosím

#124
Zdravím,

Martin z Prahy. Dělám spíš "historický" airsoft, takže tomu prozatím odpovídá i skladba výzbroje.

Od kdysi dávna WE M1911, pak Tanaka k98K a WE P.08, od počátku 2014 WE M14 a prozatím poslední přírůstek je WE M16A1.
Něco málo jsem se už na M14 naladil, ale jinak absolutní spokojenost. Zpět k AEG už ne, max.do auta do zálohy.
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: Představte se prosím

#125
Tak to tě tu vítám, vaše webovky sleduju už pár let a jsem rád že je tu někdo od vás. Určitě pak sepiš co jsi na M14 ladil a celkově se o ní rozpovídej, je to krásná zbraň s charakterem. No a když budeš chtít tak se plynaři pravidelně scházíme na pivko u pražskýho Morrise.

Re: Představte se prosím

#126
Děkuji za uvítání. Určitě něco sepíšu a doplnim fotkama. Ale zatim jsem se v ní, vnitřnostech, vrtal jen trochu (aneb předělávka spoušťáku svépomocí na jeden díl, teflon páska kolem hopu a hlavně).

Kdy se u Morrise scházíte? Klidně bych se stavil. Update: Dobrý, už na to vidim vlákno.
Sgt Martin "Hootch" Bouda
3d Force Reconnaissance Company 1966 - 1970
USMC Force Reconnaissance Units 1942 - 1995

Re: Představte se prosím

#128
Zdravím

Jmenuju se Michal ( Majkl ) a jsem z Vrchlabí

Jezdil jsem 12 let s klukama ze SEALs 2 Vrchlabí (NAM - Willovo banda) a poslední rok a něco jsem se upsal klukům od USMC (NAM). Jezdil jsem dost se svým Stonerem M63, kterého jsem si postavil. Ale moje oči se vždy zastavily spíš u odstřelovacích pušek. Celou svoji AS "karieru" jsem chtěl vlastnit pušku Remington 700 / M40 a tak jsem si ji na "stará" kolena pořídil a začal tak jezdit to, k čemu mě to vždy táhlo. Vietnam jsem ovšem neopustil a začlenil se tam, kam jsem s novou puškou patřil. Ke klukům od USMC.

Pořídil jsem Tanaku M40 USMC version (kvuli rádoby dřevěné pažbě).

Zatím se sní spíš sžívám, ale už jsem na ní pár věcí upravil sám, u pár věcí si nechal poradit od kluků z Anarea ( Will, Fidel).
V pušce je tak silnější pužina úderníku, ocelový výstražník, hop - up + hlaven z VSRka a lehce upravený spoušťový mechanismus. Musel jsem taktéž upravit seřizování hop-upu, protože mam na pušce originál montáž Redfield + optiku Redfield 3-9 x 40. Možná jsem na něco zapomněl.

Plány do budoucna jsou dřevěná pažba dle originálu, nová vnější hlaven, vyřešit unikání plynu ze zásobníku a Rhop(nebo jiný systém)

Toť asi všechno. Toto forum mi doporučil kolega vietnammarine, s kterým si o plynových puškách vzájemně vyměnujeme info.
Pfc Michael Taylor
3rd Marine Division, 4th Scout-Sniper Platoon / 3rd Force Recon
3rd Marine Division Re-enacting Group - Vietnam (1965 - 1971)
https://www.facebook.com/pages/3rd-Mari ... 0168912170

Re: Představte se prosím

#129
Z Vrchlabí jsem znal kdysi Kedlubna nebo znal kdysi chodil na xchat a pak sme se potkali v Hradci Králové na jednom plese nějaký střední ještě s pár lidmi od vás myslím. No a nejezdí nebo nejezdil USMC Grandmaster?
Can am Renegade 650XXC 2019 :- D

Re: Představte se prosím

#130
Paja píše:Z Vrchlabí jsem znal kdysi Kedlubna nebo znal kdysi chodil na xchat a pak sme se potkali v Hradci Králové na jednom plese nějaký střední ještě s pár lidmi od vás myslím. No a nejezdí nebo nejezdil USMC Grandmaster?


JJ, to souhlasí, na tom plese jsem byl taky. Bylo to myslím v Aldisu....Kedluben byl David Kynčl. Jezdil taky SEALs, ale pak odešel do AČR a s AS střílením skončil. Grandy stále jezdí za stejnou jednotku, jako já a vietnammarine :-)
Pfc Michael Taylor
3rd Marine Division, 4th Scout-Sniper Platoon / 3rd Force Recon
3rd Marine Division Re-enacting Group - Vietnam (1965 - 1971)
https://www.facebook.com/pages/3rd-Mari ... 0168912170

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron