Re: Představte se prosím

#62
Zdravíčko pánové a možná i dámy,
Jméno mé jest Vladislav Chvojka, přezdívkami Sojka, nebo což preferuji, Jerry. Už tu pobíhám po tom světě 19 a půl roku, miluju steaky, pomerančovej džus a zelenou barvu. Do softu fušuju zatím bezmála pět let, povětšinu času s AsAngels Beroun, nicméně nyní jsem měl menší pauzičku (Rok a půl) :D. Jinak skládám WW2 Impression na No.3 Army Commando (british army). Podlehl jsem kráse WE HK416 Open Bolt. Toť asi vše. Salut. :-)

Re: Představte se prosím

#64
Děkuji vám, sire, za vřelé uvítání.
Musím ihned konstatovat, že máte výtečnou logiku, sire, 416 není na WW2 a Commandos vskutku vždy byla zvířata! :D :twisted:
Podělím se ihned, jak bude chvilka času. :D

Re: Představte se prosím

#66
Zdravíčko, AS hraju pár let, věnuju se jen elektrikám ( neumím se v nich vrtat )...plynovku jsem měl jen plastovou - sig sauer... nyní mám v plánu pořídit GBB pistolku a rád se tu poptám na rady ostatbních zkušených uživatelů... rád bych se naučil tu zbraň rozebírat a upgradovat popřípadě opravovat

Re: Představte se prosím

#70
zdravím jmenuji se Jirka mam plynovou we hk416 na plynovky jsem přesel z důvodu vetši reálnosti teď mam v planu vnitřnosti od ra-techu soft hraji vice než 9 let na forum jsem se přidal z duvodu informaci ohledne upgradu

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron