Nalezeno 137 výsledků hledání

Re: Kolimátory

Zdravim, ať hledám jak hledám, nikde to nemůžu najít, tak bych se chtěl zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s T1 micro od G&P. Drží na gbbr ? Chtěl bych ho na AK, přímo na kryt závěru, tak by mě zajímalo, jestli se po pár ranách nerozhodí. Díky Mam na MP7 cinsky T1 na nizke montazi a drzi. Jas...

Re: Umarex Glock

To nebude vyrábět Umarex. Bude to dělat pro něj asi VFC případně jiná premiova značka. Bude to klasika GBB jako ty moderní Umarex pistole (VFC,KWA)

Re: Představte se prosím

same píše:Zdravím, airsoftu se věnuji okolo pěti let. Momentálně disponuji WE M16 a několika pistolemi. Rád bych si zahrál na akcích pouze pro plynové zbraně.

Tak mas možnost ted 6.-7.9. kdy se koná každoroční plynova akce. Info je na fóru.

Re: VFC M4

Jo tam je to tim plastovym vrškem. Asi kvůli tomu aby byl na pevno. Jako ze to jak je myslene výrobcem.

Re: VFC M4

Tady ta vule je nemoc všech AR i ostrých. Dělají se na to takové udělátka ale podle mě je to zbytečný. Hodně to eliminuje když je tam zásobník, ne teda 100% ale člověk si zvykne.

Re: KWA Kriss Vector

Proto jsem psal pro KWA Glock hledat. Trošku jsem koukal, opravdu ten Rocket valve vypadá jako na KWA Glock. Pokud tomu tak je, na jednu stranu škoda protože jsem měl hromady dílů na Glock, ale zase sehnat to není problém a stoji to pár korun. Rocket pro G dela i třeba SD, ten jsem taky měl, nebo ko...

Přejít na rozšířené vyhledávání

cron